Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

malgorzata_s... 11:25, 01 gru 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś dawno nie byłam bo sobie urlop zrobiłam. Pięknie u Ciebie jak zwykle.Śniegu nie ma? U mnie troszkę się działo. Troszkę smutku bo Lucky niestety stracił szczęście i odszedł. Nie wiemy co się stało. Znaleźliśmy go po kilku dniach nieobecności pod tujami u sąsiadki.Troszkę radości bo spotkanie miłe było z Kasiami i zdrowie jest i samochodzik mam nowy Buziaczki Aguniu siostruniu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 11:32, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Hej Agata-pięknie rudo i złoto u Ciebie...a śnieżek spadł teraz?Bo to fotki z zeszłego tygodnia...
Cieszę się, że wieści dot. synka na dobrej drodze

Złoto jesieni już w bieli...a ja pod kominkiem leżę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:32, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Hej
Cieszę się, że wieści dot. synka na dobrej drodze

katel napisał(a)
Aganiu ale się u Was zadziało, aż mi ciarki przeszły po plecach, mam nadzieję że młody szybciutko będzie wracał do siebie. Trzymajcie się .


Dziewczyny dziękuję, w pn młody miał wyciągane szwy, teraz rusza rehabilitacja
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:42, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguś dawno nie byłam bo sobie urlop zrobiłam. Pięknie u Ciebie jak zwykle.Śniegu nie ma? U mnie troszkę się działo. Troszkę smutku bo Lucky niestety stracił szczęście i odszedł. Nie wiemy co się stało. Znaleźliśmy go po kilku dniach nieobecności pod tujami u sąsiadki.Troszkę radości bo spotkanie miłe było z Kasiami i zdrowie jest i samochodzik mam nowy Buziaczki Aguniu siostruniu


Gosiuniu, siostruniu, cieszę się z odwiedzinek, z nowego autka, ale w życiu trochę radości i trochę smutku, urlop powinien cieszyć, ale to się zmieni, szkoda kocurka, moją kotkę Alaskę,bliźniaczkę Luckiego czeka operacja jeszcze przed świętami, ale przeżyje

Zima jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 11:43, 01 gru 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Doczytałam że miałaś straszne przeżycia ale już idzie ku lepszemu. Tuliskam mocno i trzymam kciuki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Anda 11:47, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Aganiu, jakie dobre wieści, synek wraca do zdrowia Jesień piękna u Ciebie, skrzynie się fajnie prezentują a z kota się uśmiałam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 12:53, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Doczytałam że miałaś straszne przeżycia ale już idzie ku lepszemu. Tuliskam mocno i trzymam kciuki


Tak Gosiuniu, taaaki rok, ale podsumowanie roku będzie wesołe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:01, 01 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Aganiu, jakie dobre wieści, synek wraca do zdrowia Jesień piękna u Ciebie, skrzynie się fajnie prezentują a z kota się uśmiałam

Maniek jak był glinianką, to dopiero był zabawny

Zaraz święta i czas rodzinny, nastrój mikołajowy już mi się udziela, w witrynach sklepowych same cuda...zima i śnieg za oknem, szybko mi ten rok mija....skrzyneczki już wkrótce odpalę, już się nie mogę krokusów doczekać...byle do wiosny

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 15:51, 01 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aganiu i ja dawno nie zagladałam ale jesienne kolory na fotkach nadrobiłam i kocura po kapieli tez widziałam.
U nas tym czasem juz po zimowych widoczkach ale u ciebie te góry w tle + snieg to jest co oglądac
Pozdrawiam!

p.S/ mam jeszcze jedną niemiłą wiadomość - moje wnuki + pies szalały u mnie pod okiem mojego syna w długi listopadowy weekend po ogrodzie i...złamały mi moją magnolie Genię...równo z ziemia, przynieśli mi ja do ręki razem z patyczkiem na którym sie wspierała....i co mogłam zrobić, gniewać sie na dzieciaki? (2 i 5 lat), na psa ?,na syna że nie dopilnował...nie, uśmiechnęłam sie tylko i pomyślałam o maksymie Danusi" nie żałuj- będzie miejsce na nową"
Także na podziwianie Geni bedę przychodzic do ciebie...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
17:03, 01 gru 2016
o kuchni czytam ...myślałam ze to gwiazdkowy prezent miał być ....a to niespodzianka będzie na inne święta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies