Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

ren133 11:42, 14 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agania napisał(a)
Jednak do wieczoru w światełowym Krakowie nie zostaliśmy, za zimno się zrobiło, a w domu jak zakręcona złapałam się za bombkowanie i dekoracje świąteczne....w efekcie bombki i cały dom w brokacie




Fajna kolorystyka
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lojalna_ 13:47, 14 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kraków cudny zawsze o każdej porze. Sentyment mam po tych fotach to się z chęcią wybiorę na wycieczkę z klimatem .

Twoja dekoracja ma świetny kolor )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Nallar 17:08, 14 gru 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Agania napisał(a)


Czy to horcia dębolistna? jeśli tak to uparta jak moja, nie chce zgubić swych przebarwionych liści, dobrze bo pięknie zdobi rabatę.
Kraków....
Chyba do końca życia zapamiętam wycieczkę do tego miasta. Były to czasy kiedy zakład pracy mojego ojca organizował takie wyjazdy. Autokar zaparkował gdzieś w rynku a grupa dostała godzinkę na zakupy Na szybko wpadłam do sklepu obuwniczego i ujrzałam piękne botki, czarne, z mięciutkiej skórki i w dobrej cenie, musiałam je mieć. Ależ to była radość.
A jakie było rozczarowanie jak po powrocie do domu okazało się że w kartonie są piękne botki, czarne, z mięciutkiej skórki tylko że dwa lewe.
Dziś się z tego śmieję ale pamiętam że wtedy byłam załamana.
Tak więc w Krakowie byłam dwa razy ale na takie stragany jak Ty nie trafiłam. Podejrzewam że najwięcej radochy sprawiłoby mi stoisko ze słodyczami.
Bombusie śliczne.



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kasiek 20:24, 14 gru 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale wypadzik fajny na miacho, świetny wianek - srece a Twoje bombki bombowe Ukochany kolor trzyma - prosze jeszcze jakąś ogrodową fote
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
16:37, 16 gru 2016
zazdroszczę pobytu na kiermaszu ...nie byłam w tym roku....az nie więrze że to pisze ale nie bedę ..bo nie mam kiedy ...żal ...choć w zeszłym roku i kilka lat wstecz miałam niesmak bo z kiermaszu zrobione było grilowisko ...a stoisk z ozdobami świątecznymi było bardzo mało
Agania 21:24, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)



Bardzo bardzo się cieszę że u Was dobrze wiadomo na wszystko trzeba czasu i cierpliwości a z cierpliwością różnie bywa czasem chcemy żeby było już. Mam Kochana cichutką nadzieję że któregoś pięknego dnia będziemy mogły przytulańca strzelić

Basiu w końcu będzie równowaga, teraz kibicuję młodemu, bo dla młodego zaręczyny, to szpital i walka o zdrowie narzeczonej... o tym przytulańcu marzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:29, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Noooo, gdzie może udzielić się świąteczny klimat jak nie w Krakowie . Ale cudnie i słodko .

Klimacik rósł we mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:34, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu Moja koleżanka z pracy była w weekend u swojej koleżanki która mieszka na obrzeżach Krakowa - zwiedzała kopalnię soli w Wieliczce a później była na rynku w Krakowie - coś pięknego - zdjęcia pokazywała cudniaste. Klimacik rewelacyjny. Ja uwielbiam Kraków swego czasu bardzo często bywałam w Krakowie u Ciociu - przesiadywałam na Wawelu, przy Barbakanie, uwielbiałam zakupy na Kleparzu - czasy rewelacyjne - które już nigdy nie powrócą - niestety.
Buziaki.

Kraków i Wieliczka są wyjątkowe...wystarczy spacerować
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:39, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)

Szkoda, że powietrze w Krk takie nieczyste

Kto o tym myśli
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:43, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Agania cieszę się, że wszystko zmierza w dobrą stronę

Też mam nadzieję
, że będzie spoko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies