Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:47, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)



Szkoda bardzo ale niestety nie mamy na to wpływu .
Pozdrawiam.

Jeszcze w masce nie chodzę, w ogrodzie na wsi, na gorce powietrze mam zdrowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:55, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale miałaś super wypad do Krakowa
Zawsze ma cudną aurę przed Świętamihmmmm deser sama bym zjadła,pysznie się prezentuje i dekoracje już poczynione.....ja na etapie sprzątania mieszkania dopiero jestem

Zawsze miałam przesyt, jak poszłam za Kraķów, te chwile są bardziej wyjatkowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:02, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mixtoorka napisał(a)
Piękne dekoracje! To jest radość ze Świąt!

Podsumowalas,tak samo mam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:04, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
GorAna napisał(a)
Agatko, Kraków to moje ukochane miasto
Wiele czasu tam spędziła, a i teraz też często bywam u rodziny
Dzięki tobie mogłam pospacerować między staraganami
Dziękuję za ten klimat
Pozdrawiam

Jolu, cieszę się, że kochasz Kraków, pozdrowienia dla rodziny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:06, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ren133 napisał(a)


Fajna kolorystyka

Renato dziękuję, że zauważyłaś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:10, 16 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lojalna_ napisał(a)
Kraków cudny zawsze o każdej porze. Sentyment mam po tych fotach to się z chęcią wybiorę na wycieczkę z klimatem .

Twoja dekoracja ma świetny kolor )))

Wiesz Kraków jest zawsze świątecznie wyjątkowy
Za dostrzeżenie mojej proby dekoracji ślę całusa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:47, 17 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nallar napisał(a)

Czy to horcia dębolistna? jeśli tak to uparta jak moja, nie chce zgubić swych przebarwionych liści, dobrze bo pięknie zdobi rabatę.
Kraków....
Chyba do końca życia zapamiętam wycieczkę do tego miasta. Były to czasy kiedy zakład pracy mojego ojca organizował takie wyjazdy. Autokar zaparkował gdzieś w rynku a grupa dostała godzinkę na zakupy Na szybko wpadłam do sklepu obuwniczego i ujrzałam piękne botki, czarne, z mięciutkiej skórki i w dobrej cenie, musiałam je mieć. Ależ to była radość.
A jakie było rozczarowanie jak po powrocie do domu okazało się że w kartonie są piękne botki, czarne, z mięciutkiej skórki tylko że dwa lewe.
Dziś się z tego śmieję ale pamiętam że wtedy byłam załamana.
Tak więc w Krakowie byłam dwa razy ale na takie stragany jak Ty nie trafiłam. Podejrzewam że najwięcej radochy sprawiłoby mi stoisko ze słodyczami.
Bombusie śliczne.
Hortensja dębolistna jak sama nazwa wskazuje...długo jesienią piękno przebarwień pokazuje
Chyba każdy miał jakąś przygodę z butami, ja pamiętam te czasy i bezcenne buty z Krakowskiego Celapo, buty prawie nie do zdobycia, ja upolowałem w tym czasie moje pierwsze oficerki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:58, 17 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ale wypadzik fajny na miacho, świetny wianek - srece a Twoje bombki bombowe Ukochany kolor trzyma - prosze jeszcze jakąś ogrodową fote

Spotykamy się rodzinnie przed Świętami, rodzina Agi przyjeżdża z Andrychowa, więc przedświątecznie miłe chwile spędzamy na rynku w Świątecznym Krakowie

W ogrodzie czekam na śnieg i cudowną pogodę, żeby pofocić i pokazać jodłę koreańską w bombkach....to niespodzianka?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:10, 17 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
zazdroszczę pobytu na kiermaszu ...nie byłam w tym roku....az nie więrze że to pisze ale nie bedę ..bo nie mam kiedy ...żal ...choć w zeszłym roku i kilka lat wstecz miałam niesmak bo z kiermaszu zrobione było grilowisko ...a stoisk z ozdobami świątecznymi było bardzo mało

W tym roku było i jedno i drugie, stoisko grillowe było jedno, dwa grzańcowe, od grzańca zaczęliśmy...kupiłam na świątecznym kiermaszu 2 młynki do kuchni...tutaj moje zaskoczenie, bo chciałam wrócić z pamiątką świąteczną, ale stoisko ludowej kuchni okazało się najbardziej oblegane, dojrzałam długo oczekiwane i poszukiwane cuda, kupiłam młyneczki od kulis
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anna_ogrodni... 15:06, 18 gru 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Tan w Krakowie jest teraz piękny świąteczny klimat tez udało mi się tam być tydzień temu
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies