Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 15:12, 13 gru 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jednak do wieczoru w światełowym Krakowie nie zostaliśmy, za zimno się zrobiło, a w domu jak zakręcona złapałam się za bombkowanie i dekoracje świąteczne....w efekcie bombki i cały dom w brokacie



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 15:55, 13 gru 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)

Basiu dziękuję, zdrówko jest, obojczyk się zrasta, ogólnie jest dobrze, pomału do Świąt się przygotowuję, koteczka Alaska już po operacji ucha, u niej będziemy w pn wyciągali szwy z chorego uszka, ona sama jeszcze musi się kołnierzu pomęczyć.



Bardzo bardzo się cieszę że u Was dobrze wiadomo na wszystko trzeba czasu i cierpliwości a z cierpliwością różnie bywa czasem chcemy żeby było już. Mam Kochana cichutką nadzieję że któregoś pięknego dnia będziemy mogły przytulańca strzelić
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 19:50, 13 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Noooo, gdzie może udzielić się świąteczny klimat jak nie w Krakowie . Ale cudnie i słodko .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 20:14, 13 gru 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu Moja koleżanka z pracy była w weekend u swojej koleżanki która mieszka na obrzeżach Krakowa - zwiedzała kopalnię soli w Wieliczce a później była na rynku w Krakowie - coś pięknego - zdjęcia pokazywała cudniaste. Klimacik rewelacyjny. Ja uwielbiam Kraków swego czasu bardzo często bywałam w Krakowie u Ciociu - przesiadywałam na Wawelu, przy Barbakanie, uwielbiałam zakupy na Kleparzu - czasy rewelacyjne - które już nigdy nie powrócą - niestety.
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
kasja83 08:05, 14 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
BASIA8 napisał(a)
Aganiu Moja koleżanka z pracy była w weekend u swojej koleżanki która mieszka na obrzeżach Krakowa - zwiedzała kopalnię soli w Wieliczce a później była na rynku w Krakowie - coś pięknego - zdjęcia pokazywała cudniaste. Klimacik rewelacyjny. Ja uwielbiam Kraków swego czasu bardzo często bywałam w Krakowie u Ciociu - przesiadywałam na Wawelu, przy Barbakanie, uwielbiałam zakupy na Kleparzu - czasy rewelacyjne - które już nigdy nie powrócą - niestety.
Buziaki.

Szkoda, że powietrze w Krk takie nieczyste
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 08:06, 14 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania cieszę się, że wszystko zmierza w dobrą stronę
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
BASIA8 08:28, 14 gru 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
kasja83 napisał(a)

Szkoda, że powietrze w Krk takie nieczyste



Szkoda bardzo ale niestety nie mamy na to wpływu .
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
sylwia_slomc... 09:28, 14 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Ale miałaś super wypad do Krakowa
Zawsze ma cudną aurę przed Świętamihmmmm deser sama bym zjadła,pysznie się prezentuje i dekoracje już poczynione.....ja na etapie sprzątania mieszkania dopiero jestem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mixtoorka 09:38, 14 gru 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Piękne dekoracje! To jest radość ze Świąt!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
GorAna 11:37, 14 gru 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Agatko, Kraków to moje ukochane miasto
Wiele czasu tam spędziła, a i teraz też często bywam u rodziny
Dzięki tobie mogłam pospacerować między staraganami
Dziękuję za ten klimat
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies