Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anabuko1 12:34, 22 mar 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Zaglądam tu i ówdzie aby na kolorki wiosenki bardziej rozwinięte od moich popatrzeć.
A tu niespodzianka...piękna kuchnia!! W moim stylu.suuper!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Urszulla 13:02, 22 mar 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Agania napisał(a)

Dziękuję Ula

Szukam kutych uchwytów i nie ma, te co mi się podobają są za drogie:
http://rustykalneuchwyty.pl/90-klamki-galki-do-drzwi
drugi rząd od dołu w środku...cena jednak zaporowa



Rzeczywiście. Nie wiem co Ci poradzić, czy wogóle jakieś zastępstwo wchodzi w grę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gabriela 18:53, 22 mar 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Podoba mi się ta kuchnia, bo podobna nieco do mojej własnej.
Nikt Ci nie odpowiedział o flizach - podciągnęłabym do góry pod górne szafki, bo ta przerwa teraz nie wygląda.
Pięknie za to wygląda obudowane drewnem to duże okno nad zlewem.
Pierwszy raz widzę tak rozwiązany piekarnik w rogu i taki narożny okap.
Już widzę na tych belkach zawieszone zioła do suszenia, koszyki jakieś, bukiety - przewidujesz?
Uchwyty uważam powinny być proste, nie zanadto biżuteryjne. Te co chciałaś, te rozety po 75 zł to chyba nie nadają się do szafek, tylko do drzwi, byłyby za duże.
Może mosiężne okrągłe uchwyty typu spłaszczona kulka? Postarzane nieco, nieświecące? Musisz się wybrać koniecznie do Świątnik Górnych na poszukiwania - po krainie okuć i uchywtów, oraz klamek.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 19:36, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Aganiu piękna kuchnia-bardzo ciepła w odbiorze!!Belki sufitowe robią robotę


Belki jeszcze do poprawy, były w montażu pierwsze i już mi się podobały, tylko teraz zaślepki są jeszcze do wymiany, bo nie wyglądają jak sęki.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:40, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)
Zaglądam tu i ówdzie aby na kolorki wiosenki bardziej rozwinięte od moich popatrzeć.
A tu niespodzianka...piękna kuchnia!! W moim stylu.suuper!!


Aniu, goniłam z piesełem po orodzie wczoraj widziałam przebiśniegi, korkusy i ogrom pracy, który jeszcze przede mną, spokojnie jak się ociepli będę z przyjemnością i spokojem sobie ogród po zimie sprzątać...maj w koncu najpiękniejszy

Magnolii nie opuszczę

Tia kuchnią jeszcze jestem zajęta
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:43, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)



Rzeczywiście. Nie wiem co Ci poradzić, czy wogóle jakieś zastępstwo wchodzi w grę


Zastępstwo wchodziło w grę do wczoraj...chęci się liczą Uleczko...uchwyty już zamówiłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:53, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Podoba mi się ta kuchnia, bo podobna nieco do mojej własnej.
Nikt Ci nie odpowiedział o flizach - podciągnęłabym do góry pod górne szafki, bo ta przerwa teraz nie wygląda.
Pięknie za to wygląda obudowane drewnem to duże okno nad zlewem.
Pierwszy raz widzę tak rozwiązany piekarnik w rogu i taki narożny okap.
Już widzę na tych belkach zawieszone zioła do suszenia, koszyki jakieś, bukiety - przewidujesz?
Uchwyty uważam powinny być proste, nie zanadto biżuteryjne. Te co chciałaś, te rozety po 75 zł to chyba nie nadają się do szafek, tylko do drzwi, byłyby za duże.
Może mosiężne okrągłe uchwyty typu spłaszczona kulka? Postarzane nieco, nieświecące? Musisz się wybrać koniecznie do Świątnik Górnych na poszukiwania - po krainie okuć i uchywtów, oraz klamek.

Klimaty mamy spójne, podobnie czujemy
Flizy podciągnę do kredensu, są dokupione...uch, ekipę będę miała w piątek może już kuchnię skończą.

Okno sobie wymarzyłam i mam...jeszcze żeby się tylko widok za oknem poprawił, bo zakuchenna wąska i mało rozrośnięta.

Na belkach już widzę oczami warkocze czosnków zpapryczką czili

Uchwyty to taka wiśnieńka na torcie...całkowicie się z Tobą zgadzam będą proste z żelaza, rano już zamówiłam, nie nie rozety na podlinkowanej stronce coś się przesunęło.....ja nie wiedziałam, że w Świątnikach Górnych takie atrakcje....czy tam są jakieś targi...?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 21:12, 22 mar 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Agania napisał(a)


Na belkach już widzę oczami warkocze czosnków zpapryczką czili

Uchwyty to taka wiśnieńka na torcie...całkowicie się z Tobą zgadzam będą proste z żelaza, rano już zamówiłam, nie nie rozety na podlinkowanej stronce coś się przesunęło.....ja nie wiedziałam, że w Świątnikach Górnych takie atrakcje....czy tam są jakieś targi...?



Warkocze- oczywiście
Całe Świątniki to bogactwo zakładów produkujących okucia, zamki i klamki, nie wiedziłaś? W każdym domu firma, tak jak w Kalwarii meble.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Krys 21:36, 22 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agania kuchnia sliczna a belki miodzio,czosnki i zioła beda pieknie wygladały
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Agania 22:02, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)


Warkocze- oczywiście
Całe Świątniki to bogactwo zakładów produkujących okucia, zamki i klamki, nie wiedziłaś? W każdym domu firma, tak jak w Kalwarii meble.

Zioła jeszcze

Nie wiedziałam, że Świątniki Górne mają taką tradycję, tylko mijałam jadąc do Krzywaczki po rośliny, teraz zrobię sobie rekonesans po rzemieślnikach okuć

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies