Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 10:50, 20 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piotr_ napisał(a)
I zimowo wiosenne foto nawet u cb ehh ta pogoda niszczy wiosnę ;(
jak lotosik się miewa


Piotr lotosik w domu, codziennie coraz większy...nie hartuję go, za oknem wiesz...biało
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:51, 20 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Warczę regularna zima!


My też warczymy;P
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:56, 20 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
az jestem ciekawa tej niespodzianki ..to moze byc interesujące ...jakoś na jej fotke nie trafiłam

w zeszłym roku wsadziłam na jedna rabatę 40 szachownic i wyszło 4 szt raptem ...a w tym widzę ze wyszło z 10 szt ...ale zupełnie nie tam gdzie sadziłam ...poroznosiłam wraz z przerowadzkami roslin sadząc ze juz szachownic tam nie bedzie ...skoro nie wyszły w pierwszym sezonie



Ta...dam, niespodzianka

jedną przeprowadziłaś do mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:21, 20 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)

To ja mam jeszcze większe oczy, u mnie padał śnieg ale wszystko się topiło, trawka była cały czas zielona.
Jeszcze jedna noc i będziemy oceniać szkody.
Dokopałam się do kuchni, dopracowana w każdym szczególe, podoba mi się i czytam, że to nie koniec.


Wiosna zimę zawróciła, jeszcze do tego wieje, zimnica straszna, w domu kominek codziennie rozpalamy, czujemy to arktyczne powietrze, ale w domku miło i przyjemnie, kuchnię już ochrzciłam...ketchup mi wybuchł...ha,ha,ha...kuchnia wyczyszczona i bez kolejnego malowania się obeszło, ale nadwyżkę farby wykorzystam, odnowiłam fugi w łazience, szykuję się do spiżarki, w ogrodzie tyły...

Pozdrawiam cieplutko



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
14:54, 20 kwi 2017
Agania napisał(a)


Wiosna zimę zawróciła, jeszcze do tego wieje, zimnica straszna, w domu kominek codziennie rozpalamy, czujemy to arktyczne powietrze, ale w domku miło i przyjemnie, kuchnię już ochrzciłam...ketchup mi wybuchł...ha,ha,ha...kuchnia wyczyszczona i bez kolejnego malowania się obeszło, ale nadwyżkę farby wykorzystam, odnowiłam fugi w łazience, szykuję się do spiżarki, w ogrodzie tyły...

Pozdrawiam cieplutko





no to chrzciny masz juz z głowy tez mam plan remontowy ...ale lepiej nie wymieniać bo i tak funduszy na wszystko w tym roku nie starczy ...wiec pomału będzemy robić co sie da


a szachownica ....widocznie lubi podróże ...życze ci żeby potomstwo miała
Kacha123 16:32, 20 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
U nas też tak zasypało, ale po południu już śladu nie było. Pookrywałam małe kloniki, ale tych dużych nie ma jak. Mam nadzieję, że przetrwają dwie kolejne noce. Ostatecznie hodowane w Polsce, to może przyzwyczajone.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko przeżyło i będzie dalej cieszyć oczy.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Agania 07:36, 21 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)


no to chrzciny masz juz z głowy tez mam plan remontowy ...ale lepiej nie wymieniać bo i tak funduszy na wszystko w tym roku nie starczy ...wiec pomału będzemy robić co sie da


a szachownica ....widocznie lubi podróże ...życze ci żeby potomstwo miała


Jak braknie funduszy, to w domu zawsze zajęcie się znajdzie

Szachownica miło mnie zaskoczyła niech idzie w potomstwo

Po dzisiejszej nocy było 0 stopni...uff

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:40, 21 kwi 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
U nas też tak zasypało, ale po południu już śladu nie było. Pookrywałam małe kloniki, ale tych dużych nie ma jak. Mam nadzieję, że przetrwają dwie kolejne noce. Ostatecznie hodowane w Polsce, to może przyzwyczajone.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko przeżyło i będzie dalej cieszyć oczy.


Patrzyłam, miejscami jeszcze leży śnieg, ale w nocy udało nam się bez przymrozku, to miała być najgroźniejsza noc i niech nie pada, bo w końcu trzeba ruszyć na ogród

Myślę co do donic posadzić i cieszy mnie perspektywa ciepłego lata
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
laurowisnia 10:28, 21 kwi 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
U mnie również bez przymrozku, moja magnolia z daleka wygląda biało.
W roli ketchupu wystąpił w mojej kuchni barszcz, zdziwiona byłam, że tak ładnie się dał umyć.
A ogród, teraz będzie cieplej więc powolutku wszystko nadrobisz, sama jutro będę dalej działać.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
babka 11:44, 21 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Agania napisał(a)



Myślę co do donic posadzić i cieszy mnie perspektywa ciepłego lata

Będzie ciepłe ? Obiecujesz ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies