Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anka_ 07:13, 15 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ale miałaś super wypad. Super zabawa i cudowne widoki. A maki (tu zgodzę sie z Kasią) wyglądają jak namalowane.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 08:37, 15 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Wspaniała wyprawa. Akumulatory naładowane na pewno na długo
Zazdroszczę Muszę cos wymyśleć.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kacha123 08:46, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ja tu przyszłam leniwie kawy się napić w pięknych okolicznościach przyrody, a tu takie aktywności fizyczne! Aż wstyd się "byczyć"
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
08:54, 15 cze 2017
włśsnie wyprowadzam rower na przejażdżkę ...M jeździ co niedziele po 30-40 km ...to i ja tez sie dołącze bo jeszcze w tym roku nie używałam tego sprzętu

PS. w Sielpi były fajne obozu=y harcerskie za moich licealnych czasów
Katkak 12:38, 15 cze 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatko kochana, uważaj na siebie Kochana. Ale wyprawa bombowa . I córci byś się nie wyparła - od razu widać, że Twoja .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
gosika67 16:49, 15 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agata piękne sielskie krajobrazy i udany wypad.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Agania 12:44, 16 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Znam troszke Sielpie. Nasi znajomi czesto rowerkami smigaja. Sporo u Nas jest miejsc urokliwych. Pozdrawiam Aganiu

Jest urokokliwie i te lasy , które kofam ciągną się tam kilometrami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:45, 16 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Ale miałaś super wypad. Super zabawa i cudowne widoki. A maki (tu zgodzę sie z Kasią) wyglądają jak namalowane.


Życzyłabym sobie więcej takich plenerów i takiej atmosfery, można oderagować
jolanka napisał(a)
Wspaniała wyprawa. Akumulatory naładowane na pewno na długo
Zazdroszczę Muszę cos wymyśleć.


Jola działaj, mnie już teraz tego brakuje..rozkręcam się tylko powoli
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:49, 16 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
Ja tu przyszłam leniwie kawy się napić w pięknych okolicznościach przyrody, a tu takie aktywności fizyczne! Aż wstyd się "byczyć"

Kasiu jak inaczej...aktywność jest u nas wpisana w codzienny scenariusz tylko ja jestem ciągle kontuzjogenna
eee_taam napisał(a)
włśsnie wyprowadzam rower na przejażdżkę ...M jeździ co niedziele po 30-40 km ...to i ja tez sie dołącze bo jeszcze w tym roku nie używałam tego sprzętu

PS. w Sielpi były fajne obozu=y harcerskie za moich licealnych czasów

Miejsce na obozy super oczywiście dla spokojnej młodzieży, bo do nas omało nie wezwali straży pożarnej ....i jak tam było na pierwszej przejażce rowerowej?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:59, 16 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatko kochana, uważaj na siebie Kochana. Ale wyprawa bombowa . I córci byś się nie wyparła - od razu widać, że Twoja .


Muszę sprawdzić co tam z tym barkiem w tańcu wyszarpanym, bardziej specjalistycznie, bo z tym bólem trudno funkcjonować, nie potrafię żyć w roli statysty...

Ha, ha poznałaś moją Agnieszkę....tak wszyscy mówią, że jest jak kopia mamy....byliśmy całą rodzinką...było naprawdę super...muzyka, tańce, rajd i wyścig, część artystyczna, grillowanie i biesiada od rana do nocy

Agastache rosną...cicho szeptem Ci dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies