Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

szemusia 13:33, 03 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Agania napisał(a)
Acer Shirasawanum Aurem, ale co on mi wyprawia uczesał się na Rutkowskiego... z całym szacunkiem dla postaci....
ale chcę go bardziej w stożek





Aganiu, wzdycham do twoich drzew...
I do tej przestrzeni...

Piękny masz ogród, dojrzały, dopieszczony, taki do odpoczynku
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Mala_Mi 22:55, 03 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
U Ciebie klon wisi, a u mnie moja największa ulubiona hortka Nadmiar wody i glina zrobiły swoje.. wiele roślin tak reaguje na zalanie, a potem upały
Patrzę na to co ładne, bo już za dużó strat było..

O iryskach odpisałam u mnie

Białobokiem też sie zachwycam.. twój taki zgrabny, bo mój poczochraniec
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gosika67 13:55, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agata kawał dobrej roboty zrobiłaś 1.06.
A te fioletowe kwiatuszki na tle limonkowych liści to co?
Klon ładnie się prezentuje. Podoba mi się u Ciebie, zajrzę jeszcze wieczorkiem. Pa.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Agania 14:34, 04 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
szemusia napisał(a)


Aganiu, wzdycham do twoich drzew...
I do tej przestrzeni...

Piękny masz ogród, dojrzały, dopieszczony, taki do odpoczynku


Drzewa są, ale mało bylin jeszcze dopiero rozkwitają, najpiękniej teraz w oczku wodnym

Czy dopieszczony, czy do odpoczynku na pewno tak tylko ja jestem ciągle zmęczona...ale dziękuję Beciu za miłe słowa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:39, 04 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
U Ciebie klon wisi, a u mnie moja największa ulubiona hortka Nadmiar wody i glina zrobiły swoje.. wiele roślin tak reaguje na zalanie, a potem upały
Patrzę na to co ładne, bo już za dużó strat było..

O iryskach odpisałam u mnie

Białobokiem też sie zachwycam.. twój taki zgrabny, bo mój poczochraniec


Mnie najbardziej boli strata róży mojej gigantki New Down...tyle lat rosła...i pergola znowu pusta
Tutaj gangsterska robota eMa

a tu to co z niej zebrałam, będą palonka pod duszonki


Mam syberyskie ku mojej radości wysiały mi się w zeszłym roku i zaczynają kwitnąć


Iglaki też są radością
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:45, 04 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Agata kawał dobrej roboty zrobiłaś 1.06.
A te fioletowe kwiatuszki na tle limonkowych liści to co?
Klon ładnie się prezentuje. Podoba mi się u Ciebie, zajrzę jeszcze wieczorkiem. Pa.

Dużo roboty, nie Gosiu ciąle za mało....te fioletowe kwiatuszki to szałwia lekarska

To moje iryski Ci zostawiam, bo za chwilkę już ich nie będzie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
babka 16:32, 04 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
A mnie fryzura "na Rutkowskiego" bardziej się podoba niż stożkowatogłowa
Róży szkoda, wielka szkoda zwłaszcza ze taka duża była. No ale jak to w życiu, wszystko przemija...
Idę na spacer... do Ciebie

Pięknie !!!


____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Mala_Mi 22:32, 05 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agata.. mi się nawet już nie chce wymieniać co poszło z dymem.. ale róże długo zapamiętam.. było tego duuuuzo... do tej pory mam blizny po walce z wycinaniem.
Klon Shirasawum też poległ
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:32, 05 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agata.. mi się nawet już nie chce wymieniać co poszło z dymem.. ale róże długo zapamiętam.. było tego duuuuzo... do tej pory mam blizny po walce z wycinaniem.
Klon Shirasawum też poległ
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 01:31, 06 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
... nie mogę się odbić po wiośnie, której nie czuję.
Ta wiosna w tym roku to ... ach... szkoda gadać.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies