Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Milka 11:41, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatko, jak będziesz ciąć wilczomlecz migdałolistny, dasz znać i u mnie, abym pierwszy raz zrobiła, jak trzeba
wszystkie wilczomlecze po kwitnieniu tniesz, czy tylko ten?
widoki rzeczywiście masz wspaniałe, wcale nie trzeba Florencji
te bratki w donicy bardzo pomysłowe
a i czy masz klon palmowy Marlo?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tusiala 11:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
A jak teraz wygląda to miejsce z drugiej strony?



Margarete 12:50, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Piekny masz ten układ tarasu z donica i widokiem na góry. U nas wokoło płasko jak na stole......Twój ogród sam w sobie jest piekny a jeszcze ten taras z donicą plus zapozyczony krajobraz to razem daje bossssski efekt.
Twój klonik slicny a u mnie mój klon palmowy chyba przemarzł w ty roku... mimo ze zima była lekka a on jest juz u mnie od 8 lat na tym samym miejscu. Zabezpieczałam go agrowłóknina przez kilka pierwszych lat ale teraz ostatnio juz nie i.......wymarzł w połowie.....jheszcze czekam , moze ruszy, jak nie to duzy fragment bedzie do wyciecia...
Szkoda mi go bardzo......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
elzbieta_g 13:20, 23 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agania napisał(a)
...........ja staram się utrzymać klimat i nawiązać kontakt z tym widokiem



]

i idealnie Ci to wychoszi iglaczki o tej porze wyjątkowo piękne jak wypuszczają nowe przyrosty magnolie nadal zachwycają
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
iwonaal 13:34, 23 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
A ja właśnie się boję, że nie bardzo w to moje otoczenie się wkomponuję (mam na myśli moje pole).
____________________
Zakochana w ogrodach
Agania 13:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
W pięknym miejscu mieszkasz


Widok z tarasu z 2011 roku


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
irena_milek napisał(a)
Agatko, jak będziesz ciąć wilczomlecz migdałolistny, dasz znać i u mnie, abym pierwszy raz zrobiła, jak trzeba
wszystkie wilczomlecze po kwitnieniu tniesz, czy tylko ten?
widoki rzeczywiście masz wspaniałe, wcale nie trzeba Florencji
te bratki w donicy bardzo pomysłowe
a i czy masz klon palmowy Marlo?


Będę trąbić Irenko, ale jak się będą wykładać po przekwitnięciu, lub zasłaniać inne bylinki wchodzące w kwitnienie to ciachaj, jak maja ci się rozsiać to nie ciachaj.........te brateczki też przypadły mi do gustu, w takim kolorku jeszcze nie miałam.............nie mam takiego klonika...............Marlo powiadasz...nie znam, a czy ty masz takiego Marlo właśnie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:23, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tusiala napisał(a)
A jak teraz wygląda to miejsce z drugiej strony?



Z drugiej strony tarasu patrząc na zachód po lewo lecę pod pergolę różaną

fotka z 2011 roku



fotka z 2013 roku



za pergolką widać rabatkę z hortkami


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:31, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Piekny masz ten układ tarasu z donica i widokiem na góry. U nas wokoło płasko jak na stole......Twój ogród sam w sobie jest piekny a jeszcze ten taras z donicą plus zapozyczony krajobraz to razem daje bossssski efekt.
Twój klonik slicny a u mnie mój klon palmowy chyba przemarzł w ty roku... mimo ze zima była lekka a on jest juz u mnie od 8 lat na tym samym miejscu. Zabezpieczałam go agrowłóknina przez kilka pierwszych lat ale teraz ostatnio juz nie i.......wymarzł w połowie.....jheszcze czekam , moze ruszy, jak nie to duzy fragment bedzie do wyciecia...
Szkoda mi go bardzo......


Małgosiu, bardzo mi szkoda Twojego klonika z pewnością odbije.... ja też mam co roku po zimie jakieś szkody, każdy ogrodnik tego doświadcza, musimy sobie z tym jakoś radzić, ech życie wcale nas nie oszczędza, jak dobrze, że tyle kolorów mamy dokoła nas i tym się cieszmy, naszymi kwiatuchami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 14:45, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przyleciałam Twoje carexy zobaczyć, przyszły już?
Ciekawa jestem jak wygląda teraz sadzonka ze szkółki.

Ile masz róż posadzonych na tej wielkiej pergoli? I co to jest? New Dawn? Pięknie wygląda!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies