Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 10:12, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
Wróciłam kilka stron do tyłu .Śliczne zdjecia pokazujesz i roślinki śliczne. Pozdrawiam.


Bogdziu piekne lato mamy, nie jest ani za sucho, ani za gorąco, więc roślinki pięknie rosną

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:14, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agato zwiedziłam zaledwie kawałeczek twojego cudownego ogrodu, ale już jestem nim oczarowana. Wspaniała, dojrzała roślinność, super kompozycje. Mogłabyś mi powiedzieć co to za żółty jałowiec?

Idę zwiedzać dalej....


Aniu odpowiedziałam u Ciebie, kibicuje Twojemu ogrodowi i będę Cie odwiedzać i do mnie zapraszam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 10:33, 23 lip 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bardzo dziękuję.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agania 10:34, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik-ja jestem z liatrii bardzo zadowolona, ona w tym miejscu się tak bujnie rozrasta, bo rośnie nad wodą


Marzena2007- te wakacje za szybko lecą, czasu na ogród i wypoczynek brakuje, zimą sobie odbiję....fajnie, że wakacyjnie wpadłaś
zaczynają jeżówki pokazywać kwiaty


JoannA- Joasiu lato dopisuje 2 połowa lipca w pełnym słońcu od poniedziałku wreszcie urlop obiecuję sobie, że będę wypoczywać, ale jak to będzie z tym wypoczynkiem zobaczymy, a Tobie kochanie zdrówka życzę



Taki widok zaprasza do wypoczynku, na pewno i ja przycupnę i pomyślę o Tobie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:21, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonaal-dzięki Iwonko, dziewczyny nie zawiodły z fotkami, to miły akcent i fajna pamiątka, eMusiowe też nieźle się bawili i mieli z nas prawdziwy ubaw

ewasyg- Ewuś w basenie całkiem nie byłyśmy, ale wody wychlapałyśmy na całkiem sporo, byłyśmy całe mokre

anka_-pozdrawiam Aniu

EPODLAS- Bożenko, serca miałyśmy otwarte i bardzo gorące i gorąca była atmosfera, pełna radości

Milka- Irenko szkoda, że spotkania są takie krótkie,nie możemy się sobą nacieszyć i już za nimi tęsknię...miałam wspaniałych gości

eliza3-fajnie, że jest foto pamiątka, bo ona zostanie, a tęsknota za dziewczynami rośnie

Kasiek, Gosia, Grażynko, przesyłam Wam całuski
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:35, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Agatko baaardzo dziękuje za przemiłe spotkanie i dokonały nastrój
Az żałuje że tak się zmyłam szybciutko ale po ostatniej imprezowej sobocie po prostu padłam jak kłoda
Towarzystwo jednak było super dobrane - i zabawa przednia (zwłaszcza w ciaptanko-chlapanko

Pochwal eMa i syna za żarełko
Było naprawde cudownie, jesteś niesamowicie życzliwą i pełna serca gospodynią i aż nie chce się od Ciebie odjeżdżać A do tego ogród tonie w kolorach teczy i można w nim przepaść bez reszty! Świetna robota (oczywiście eMa także). Życzę kolejnych sukcesów i jeszcze raz dziękuje
Tym razem bez fotek niestety, moja wina - brak aparatu, to chyba jeszcze skutek poprzedniego dnia


Kasiu.....eM wychwalony... synuś również i córcia też pomogła mi w sprzątaniu i w przygotowaniach i cieszę się tym bardziej, ze miałam rodzinkę w komplecie i nawet w nadwyżce.....sukcesem jest rodzina, która jest, ja uwielbiam rodzinną atmosferę, to się czuje i takie spotkania są szczególnie wyjątkowe, cudowni goście i bliscy....czuje się miłość....to najpiękniejsze chwile obcować z Wami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:47, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Agata, dziękuję za sobotę z Wami i Twoją przemiłą rodziną, a o pysznych hamburgerach "slow food" opowiadałam w domu i zazdrościli i zażądali.
Twój ogród na wzgórzu zachwyca bujnością i tymi ślicznymi iglastymi - cudne, wyjątkowe sosny (wiesz jakie), zdrowe i duże jałowce Skyrocket, jedyne takie jakie widziałam ostatnio, klony, wyjątkowo dorodne magnolie, a pomiędzy tym wszystkim trawy i byliny. Pod Twoją troskliwą ręką wszystko buja i rośnie wspaniale.
Basenu wczoraj i dzisiaj zazdrościłam najbardziej.


Następnym razem będzie więcej hamburgerów... miło mi będzie jak przyjedziesz, ze swoimi chłopcami.....dziękuję za piękne słowa, ogród jeszcze nie wygląda tak jakbym chciała, ale cieszę się, że go mam

Dopiero ci odpisuję, a już potrafiłam być znowu u Ciebie, oglądać miedzy innymi twoją liliowcową rzekę, kolory z niej strzelają, a zapachy odurzają, niezapomniany widok, twój ogród mam przed oczami, chce się do niego wracać, z pewnością jeszcze cię odwiedzę i Ty mnie, mamy do siebie wyjątkowo blisko

Mrówki nam nie służą, musimy uważać i coś z nimi zrobić.

Ja też już wkrótce rozpocznę urlop, wiec życzę ci udanej wycieczki i dużo słoneczka

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:59, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
grazyna napisał(a)



Agatko, ja nadal żyję spotkaniem u Ciebie Podczytuję, że i w sobotę miałaś gości, weekend ogrodowiskowy

Masz eMa super, wiedziałaś ?

Buziaki


eM tak, jest wyjątkowy i nieoceniony i bardzo troszczący się o mnie, jak mnie mrówy pokąsały, to ratował jak umiał i pomagał...bałam się, że po spotkaniu wyląduję na pogotowiu...ale pomoc eM i Wasza pozytywna energia sprawiła, że ukąszenie się goi i ból ustąpił

Jestem pozytywnie naładowana urlop zapowiada mi się wspaniale, a przed Tobą piękna uroczystość i dużo pracy, życzę Ci Grażynko udanego wesela
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
elzbieta_g 17:34, 23 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agatko super spotkanko w superowym gronie miło Was widzieć uśmiechnięte i szalone pozdrawiam
spotkania z mrówkami współczuję ale czytam , że już w miarę ok.
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 22:08, 23 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
elzbieta_g napisał(a)
Agatko super spotkanko w superowym gronie miło Was widzieć uśmiechnięte i szalone pozdrawiam
spotkania z mrówkami współczuję ale czytam , że już w miarę ok.


Elusia, dzieki ,że zaglądasz, fajnych miałam gości, uroczych i przemiłych, moje perypetie z mrówkami dopiero zaczynam, ale ich jad ustępuje, taka mróweczka mi dokucza.......no wyobrażasz sobie

Dużo czasu zajmuje mi teraz odkurzanie nasion z brzóz , jak ktoś chce brzózkę, to może do mnie walić jak w dym, mam setkę siewek, a będę ich miała teraz tysiące, zamiatam od pn,i dalej nasion przybywa, ech same rarytasy do mnie przywiewa



Moje miscanty i brzoza w tle, piękna....mam siewki...kto chce...nawet w sypialni mi wyrosną heh

buziak Eluś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies