Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

paniprzyroda 07:10, 27 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cudnie ogrodowo/spotkaniowo, a powiedzenie "Żeby życie miało smaczek, trzeba kupić nowy krzaczek" puszczam w obieg
____________________
Dwa ogrody
zawitka 08:02, 27 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Mariola ---typowo ogrodowiskowe powiedzenie ha ha ekstra

Aga ----zostawić niech się wyśpi będzie lepszy d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
iwonaal 10:50, 27 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Powiedzenie ekstra. Fotki przecudne.
____________________
Zakochana w ogrodach
agatanowa 22:57, 27 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Agania napisał(a)


Na pierwszym zdjęciu to tak jak piszesz, to jest robinia akacjowa o pogiętych gałęziach, mam przez nią coraz więcej kłopotów, ale jest oryginalna i lubię to drzewo...ale nie umiem z nim postępować, może ktoś pomoże

Moje pająki się nie pokładają , ale mam tylko jedynego, który ma dużo kwiatów i się nie pokłada i chcę więcej


Do robinii i ja mam słabość, patrz mój awatar

Niestety posadzona u mnie nie pognie się tak, jak sądzę, jest z tych gładkoskórych
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Agania 13:38, 28 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Ale masz bujny ten ogród, donica w tarasie wygląda przepięknie


Niech będzie bujnie


Dosyć krakowiaków na tarasie, znudziły mi się



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:55, 28 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agato dzisiaj wydeptuję ścieżki w twojej zaczarowanej krainie.
Wspaniała historia powstawania ogrodu. Oglądając fotki aż się wierzyć nie chce, że to tylko 28 arów. Widać jak ważny jest podział na zakątki. Stworzenie swoistego mikroklimatu i schowków osłonowych widać bardzo sprzyja rośliną.

Ze zgrozą i niedowierzaniem czytałam, że nie lubisz jesieni- aż doszlam do Bo jesień w twoim ogrodzie jest cudowna, pełna barw. Ach ten atak klonów (wspaniała kolekcja), płonące berberysy, dąb czerwony, cudowne trawy, wrzosowisko....

Jak już jestem przy klonach to mam ogromną prośbę o radę. Jak zachowuje się klon jesionolistny Kelley's Gold- nie przypala go słoneczko? A może jakiś inny żółty klon byś poleciła bardziej.

Zazdroszczę Tuptusia. Zasadzę morwę i adoptuję jakiegoś.

Szkoda, że u mnie takie dzikie nie rosną.

Ale hitem No.1. jest stwierdzenie



Aniu, piękne streszczenie i słowa kluczowe składające się na obraz mojego ogrodu. atak klonów i moje ogrodowe motto, żeby przy tym wszystkim czerpać bardziej z radości i niż z rozterek, teraz już mogę powiedzieć, że to ogród na Wzgórzu pod pieczą i tarczą eM...a ja mogę prawie, bo prawie robi wielką różnicę wypoczywać, ale wypoczywam z eM i jesteśmy szczęśliwi


super jest pod parasolem





klon jesionolistny Kelley's Gold- jest tym którego mogę Ci z powodzeniem polecić, jest zdecydowanie moją radośćią, słońce go nie przypala i nie choruje, jeszcze jedną prełka jest klon japoński Schirasawa Aurem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 14:00, 28 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kicia i kanciki i stópki do wody, idealnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 14:03, 28 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Liliowce kremowy i pomarańczowy


Dziekuję Dorotko już posadzone, za trawkami sie porozglądam , może jutro Ci nadam paczkę, czekaj na wiadomość na pw
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:08, 28 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Kicia i kanciki i stópki do wody, idealnie


Irenko fajnie, że wpadłaś jutro wysyłam ci pysznogłówkę....tak sobie wypoczywamy z kiciami, z kancikami, a woda w ogrodzie jest po prostu boska






____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:12, 28 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Ogród aż po horyzont, o tak Taki właśnie jest Twój ogród Agatko


Agnieszko, dziękuję, tęsknię za Wami... bardzo chciałabym Was poznać





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies