Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

yolka 22:02, 28 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Czosnki powoli zaczynają zasychać . Jeśli chcesz mam też nasiona ostróżki (błekitna i ciemno niebieska, o ile nie zmutowały, zebrałam wczoraj). Niedługo wykopki. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
asiach 00:31, 29 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Wydaje mnie się, że już u Ciebie byłam. Utkwiły mi w pamięci pierwsze zdjęcia z grzybobrania. Teraz ogladnęłam ogród jest piękny w moim guście
Też lubię rosliny zimozielone a Ty ich masz bardzo dużo i tak pięknie dobranych na rabatach
Pozdrawiam serdecznie
agatanowa 13:46, 29 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Agania napisał(a)


Moja już nie jest za gęsta, ale cięcia już chyba wymaga....najładniesza była wiosną 2013 roku





Agatko, faktycznie piękna, moja w tym roku nie zakwitła

Jakiej ona jest wysokosci na oko?
Aha i jeszcze info a'propos cięcia robinii: przy zakupie mojej właściciel szkółeczki powiedział, że on już ją podcinał i że z cięciem robinii nie ma zadnego problemu, znosi bardzo dobrze.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Agania 18:54, 29 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Czosnki powoli zaczynają zasychać . Jeśli chcesz mam też nasiona ostróżki (błekitna i ciemno niebieska, o ile nie zmutowały, zebrałam wczoraj). Niedługo wykopki. Pozdrawiam


Jolu nasionka ostróżki też chcę niebieski granatowy to, kolory zimy i nocy, ja lubię zimne barwy i ostróżki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:58, 29 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
asiach napisał(a)
Wydaje mnie się, że już u Ciebie byłam. Utkwiły mi w pamięci pierwsze zdjęcia z grzybobrania. Teraz ogladnęłam ogród jest piękny w moim guście
Też lubię rosliny zimozielone a Ty ich masz bardzo dużo i tak pięknie dobranych na rabatach
Pozdrawiam serdecznie


Joasiu, byłaś u mnie na starcie. sorrki. że Cię nie odwiedzałam brakuje czasu dla wszystkich, oj ogród jak zobaczyłam, dzięki Annusi, to kopara mi opadła, piękny kawał ciężkiej pracy.. ślicznie masz

Serdecznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:03, 29 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
agatanowa napisał(a)


Agatko, faktycznie piękna, moja w tym roku nie zakwitła

Jakiej ona jest wysokosci na oko?
Aha i jeszcze info a'propos cięcia robinii: przy zakupie mojej właściciel szkółeczki powiedział, że on już ją podcinał i że z cięciem robinii nie ma zadnego problemu, znosi bardzo dobrze.


Wielkościowo ma koronę 3 na metry, jest szczepiona na wys 1,50m, dzięki za info na temat cięcia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:06, 29 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiaj wyprawa po donice na taras się udała





Jeszcze nie obsadzone, ale kwiaciarnia jest the best
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:14, 29 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Miałam zrobić foty w kwiaciarni, ale jednak, nie mogę robić jej reklamy na ogrodowisku, Niepołomice zapraszają, jak zawsze lubię je odwiedzać i teraz dzięki tej kwiaciarni, będę tam wracać



czego tam nie ma, właścicielka zrobiła nam nawet wyprzedaż i przecenę starej wikliny





i kot Grafit
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 19:24, 29 lip 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Donice piękności wyprawa udana Mąż zadbany i dbać trzeba Buziaczki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Donia72 19:27, 29 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Oj, widze, ze zakupy udaneCo bedziesz w nich sadzila?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies