Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

iwonaal 10:26, 30 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ale zakupy, wow, wszystko co lubię. Agatko uwierz lub nie taką donicę chcę sobie wypleść z papierowej wikliny, do pokoju.
____________________
Zakochana w ogrodach
Ivvvona 22:20, 30 lip 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Agatko, dzięki za odwiedziny u mnie, ostatnio mało bywam na forum i ciągle tylko nadrabiam zaległości. Cofnęłam się kilkanaście stron, bo wiem że u Ciebie zawsze jest co pooglądać. Widoki z Twojego ogrodu jak zwykle piękne, zakupy też super. Pozdrawiam serdecznie
____________________
W ogródku Iwony
Margarete 12:25, 31 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ależ cudne te donice i inne drobiazgi u ciebie tez sliczne. Te wielkie wiklinowe budza moja zazdrosc ale i ta metalowa sliczna...
Pomijam juz kwestie ogrodu który od zawsze mi sie podobał ..
Pozdrowienia upalne zostawiam,ale w koncu mamy lato więc upał to normalka...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Tusiala 12:32, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Fajne te wymborki
Agania 16:40, 31 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8- eMuś wycałowany i uwielbiony za takie zakupy, tak kwaiaciarnia byłaby hiciorem

Donia 72 - co będę sadziła w nowych donicach, mamy już prawie sierpień, już mam zakaz kupowania czegokolwiek, ale coś wymyślę, ale do dekupażu potrzebuje trochę materiału użytkowego

reanata mama3- wiklinę pozyskałam za ubogą cenę, też jestem tym mile zaskoczona, ale za blaszaki zapłaciłam bogato

yolka- Jolu dziekuję, z wysyłką poczekajmy na koniec sierpnia

Marzena 2007- eM mmie sam zaskoczył, byłam sama pod wrażeniem, prawie mnie nie stopował...sam nawet coś do salonu audio wideo wybrał

ewasyg- Ewuś, to tylko jedyna chwila radości z ogrodu, bo nigdzie nie wyjeżdżam/zagramanicznie/ będąc na urlopie, poświęcamy się ogrodowi, ale upał uniemożliwia prace...dzisiaj jest już lepiej jutro mam być trochę lepiej/chłodniej, będziemy ogrodowo zapracowani

iwoonal- czekam na twoją papierową kulę, sama chciałabym taką zrobić

Ivvvona- całkowicie Cię rozumię, też muszę odejść od ogrodowiska, tym bardziej Cię pozdrawiam i całuję

Margarete- Dziękuję, że wpadasz do mnie i że Ci się u mnie podoba, wreszcie jestem na urlopie latem, pomimo pracy w ogrodzie, mogłam sobie zakupić gadżety ogrodowe, serdeczne

Tusiala- to są naprawdę fajne wymborki

Przepraszam Was, że nie odpowiadam każdej/mu z osobna, ale moja osoba w osobie Aganii jest mało przygotowana na każdą odpowiedź z osobna, wybaczcie mi

buziaki dla Was

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
elzbieta_g 17:01, 31 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agania napisał(a)


wyprawa udana, eMuś szczęśliwy, jemu też się spdobały ozdoby, chciałabym mieć taką kwiaciarnię

żeby mój M miał takie podejście do ozdóbek śliczne donice i wiklina... i to za pół cenyza bardzo się nie znam ale według mnie wiklina idealnie pasuje do twojego ogrodu
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 17:20, 31 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
elzbieta_g napisał(a)

żeby mój M miał takie podejście do ozdóbek śliczne donice i wiklina... i to za pół cenyza bardzo się nie znam ale według mnie wiklina idealnie pasuje do twojego ogrodu


Eluś wydaje mi się, że wiklina pasuje do każdego polskiego zwykłego ogrodu

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Jagodaa 17:24, 31 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agania napisał(a)


i kot Grafit


kot zawsze wie, gdzie coś ciekawego można wykombinować

Pozdrawiam Agatko!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malgorzata_s... 18:39, 31 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale cuda zakupiłaś Ta kwiaciarnia koło Grażynki tak ?Koniecznie we wrześniu zobaczyć trzaBuziolki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 20:48, 31 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jagodaa napisał(a)


kot zawsze wie, gdzie coś ciekawego można wykombinować

Pozdrawiam Agatko!


Koty zawsze sprawdzają wszystkie nowości
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies