Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Katkak 22:26, 06 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka te kociaki masz kofane . I nie wyglądasz na taką dorosłą córkę . O ogrodzie się nie rozpisuję, bo wiadomo, że przepiękny .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
EPODLAS 23:16, 06 sie 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Agatko, kociaki nie tylko śliczne ale szczęśliwe, widać pańcia o nie dba. Piękne detale i gadżety w ogrodzie. Daje to właśnie klimat. A donice bardzo pasują do ogrodu. Dosyć nasłodziłam ale to prawda.
____________________
Mój ogród
Ivvvona 23:24, 06 sie 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Fotki ogrodowe śliczne a kociaczki słodziutkie Gratulacje dla córki
____________________
W ogródku Iwony
Agania 19:40, 08 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O tęcza



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:05, 08 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA- nie zawsze się zdarza strzała od amora, trzeba tę miłość dobrze wybrać, ja bardzo długo na tę chwilę czekałam, czasami to nawet łzawo bywało, ale serce mam radosne , bo przyszły zięć skradł nawet moje serce

ewa004- dziękuje Ewciu, buziak

ModraSowa-Wow ciesze się ogromniaście

Katkat- kociaki i kociaki, córcia i ja też jak kociaki...ogród wymaga pracy nieustającej, więc nie ma pysznienia się tylko praca zostaje
buziak...trzymam,am kciuki za Ciebie kociaku

EPODLAS-Bożenka, dziekuję za miłe słowa, bo wiesz....że ja rozterkowa jestem

buziak

Ivvvona- Iwonko fajnie,ze wpadłaś, dziękuję za miłe słowa, szkoda, że lato się już kończy, tyle mam zaległości, a tu trzeba już myśleć o przygotowaniu ogrodu do zimy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
11:16, 09 sie 2014
Dzień dobry Aganiu
Jak fajnie,ze zawitałaś do mnie,próbuję odszukać wątki dziewczyn z tamtego czasu ale tyle ich teraz jest,że gubię się w nich...
Aganiu u Ciebie ślicznie.Muszę poczytać wstecz ale doczytałam,że córcia się zaręczyła,gratulacje To teraz weselicho będzie
Kocurka nowego widziałam,śliczny,nic dziwnego,że zdobył Wasze serducha
Pytałaś u mnie o przepis na kawkę,podałam u siebie ale tutaj też Ci wkleję: Cappuccino bądź naturalna kawa rozpuszczalna ubita z zimnym mlekiem.Na dno szklanic gałka lodów,zalać kawą,następnie na wierzch ubita śmietana z polewą czekoladową.Robię ją na różne sposoby,z dodatkiem owoców też
Ot i to wszytko
A nie było mnie...bo miałam ogromnego pecha...złamałam nogę przed samym Bożym Narodzeniem i to fest poważnie Odechciało mi się wszystkiego włącznie z ogródkiem..potem już mi przeszło
Miłego weekendowania i posmyraj za uchem całą gromadkę futrzaczków
Buziaki
Milka 11:58, 09 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kociaki rozkoszne heliotrop i ozdoby zachwycające kanty rewelacja, ale szykowanie ogrodu do zimy...hym, jeszcze za wcześnie
gratki dla córci, ani się obejrzysz a dołączysz do naszego grona babć
dziękuję, doszło, moczy się i do ziemi moja jeszcze dość dobrze wygląda, więc jeszcze nie dzielę, ale wyślę i dam znać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 12:38, 09 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś ja mam wrażenie że ta tęcza to na stale jest u Ciebie Tak sobie wisi cobyniebo do ogrodu pasowało Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
iwonaal 13:16, 09 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Agatko pozdrawiam
____________________
Zakochana w ogrodach
paniprzyroda 13:37, 09 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gratuluję córci kanciki nadają swoistą elegancję w każdym ogrodzie, a co dopiero w takim jak Twój. Lubię gadżety w ogrodzie, u Ciebie dopełniają całości. Na swoje zupełnie nie mam czasu w tym roku... Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies