Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Kasya 09:24, 15 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42250
Agania napisał(a)




ale ladne, tajemnicze ujęcia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Pszczelarnia 09:45, 15 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aganiu, masz różę Dortmund? Ja się do niej przymierzam 2 sezon. Jak wysoko rośnie i czy jest zdrowa, bardzo się rozrasta, czy trzyma w krzaku? Ta czerwień winna w niej bardzo mi się podoba.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 19:28, 15 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Agania napisał(a)


Na przywitanie mojej jesieni c.d.




tak mnie poniosło



Aleś mnie pięknie poczęstowała widokami.
Ta beżowa trawa to jest jakiś trzcinnik? Po K. Foesterze mi się podobają.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 21:03, 15 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agatko klony masz zachwycajace i nawet sie przebarwiły pięknie, moje w tym roku nie chcą sie przebarwic.Shirasawa moje marzenie ale na razie nigdzie go nie spotkałam.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 21:27, 15 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ależ klony slicznie się przebarwiaja.Ja mam jednego, wiosąa ma sliczne czerwone listki, ale jesienia sie nie barwi tylko zasycha, nie wiem czemu. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
monteverde 21:36, 16 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Piękny jesienny ogród a klony pięknie przebarwione no i te kłosy traw pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 13:36, 17 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agania napisał(a)

Joluś to ostatnie chwile zaraz biało będzie



Oby nie!
cudnie klony czarują, uwielbiam je o tej porze
a magnolia to juz całkiem oszalałą

i cudny nowy avatarek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 15:03, 17 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)

O jejku jaka piekna jesien u ciebie Aganiu, ja myślałam że moj śliczna ale jak weszłam do ciebie i do Bogdzi to juz mi sie moja jesien w ogrodzie i w moim lesie za płotem mniej podoba....

Przysiadłabym obok ciebie na tym twoim tarasie wgapiona w twojego siostrzanego (co do kloru włosów..) klona głaskając na kolanach to twoje cudne rude kocisko, które ustapiło miejsca na avatarku twojej osobie...rudy kot, rude kolory dookoła, ruda właścicielka....słońce i ciepło jesiennych dni...i ten twój sliczny, bogaty ogród...mmm...marzenie....

Masz cudny ogród, to wiedziałam od zawsze, od mojej pierwszej tu wizyty a juz teraz jesienia to super cudny ! Ten klon - na fotce powyzej to prawie świeci kolorem jak żarówa ........ja mam kilka klonów ale tylko jednego malutkiego tez żarówiastego z tym że jest młodziutki i nieduzy.

Dlaczego chcesz pozbyc sie sumaka - ja swojego z pełna świadomościa zostawiłam, własnie dla jego jesiennych kolorów i letnich bordowych kwiatów/owocników ( nie wiem jak to nazwwac) na ciemnozielonym tle lisci. Kiedys przelazł do mnie od sąsiadów i ....został. Jest agresywny ale trudno...

Zakupy wojsławickie obejrzałam, silver dollar tez mi przypadł do gustu ale to nie na mój areał, za duzych roslin nie moge sadzic a szkoda....

Pozdrawiam Agata i niezmiernie żałuje ze dopiero pod koniec spotkaniowego dnia w W. doszło do mnie że ty to ty własnie i nie było czasu pogadac, ale co sie odwlecze to nie uciecze.........
Pozdrawiam !



W pięknych słowach napisałaś o moim buszu...o mnie o rudym kocie...fajny towarzysz

i nie o jeden odpoczywa ze mną na tarasie i w ogrodzie




Sumaki są piękne i wyjątkowe, do końca sie ich pozbywam, bo ten już samotnie nie rośnie, jest go coraz więcej, zabiera przestrzeń innym krzewom, wszystkie rośliny już posadziłam, zostały jeszcze cebule, liczę na to, że się jeszcze kiedyś nagadamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:07, 17 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tusiala napisał(a)
Wiedziałam, że kolorków u Ciebie nie brakuje
Klony masz przepiękne.


Dziękuję Marta...niektóre już prawie bez liści.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:10, 17 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Napia napisał(a)


Kwiaty rzeczywiście wyglądały zjawiskowo, ale nie wiedziałam, że aż tak ją lubią koty. Nie pomyślałam o tym muszę je osłonić, bo sąsiedzi mają sześć kotów i jak im przyjdzie do głowy powyżywać się na wiśniach, to je rozdrapią...
Wysokie drzewa mnie ... uspokajają


Trzeba dać osłonki na korę młodych drzew i obserwować koty w swoim ogrodzie, bo to łobuziaki są
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies