Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 18:48, 22 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ciepełka Bożonarodzeniowego i wszystkiego ogrodowiskowego w Nowym Roku
Gdzie Twoje wianki? I choinka - podobno masz pięęęękną!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 08:37, 23 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wszystkim Wam dziękuję za odwiedziny i zaglądającym gościom życzę wspaniałych i radosnych Świąt, pełnych miłości dla Was i i Waszych najbliższych

AgnieszkaW-piszesz o pięknej pogodzie Agnieś....dawno mnie nie było, o ładnej pogodzie już zapomniałam i wieesz, że białego puchu mi już brakuje
anka_-widoczki są fajowskie, ale tylko przez okno, bo wietrzycho szaleje od kilku dni....jaki masz zajefajny avatarek diablico
malgorzata_s...-uwędziliśmy jeszcze kiełbaskę
Marzena2007-już krokusy...u Ciebie wychodzą.....u mnie nie, bo późno wsadzałam, ale jak będzie tak jak jest mocno na plusie, to wiosna już za progiem
Bogdzia-w górach to teraz szaleńczo musi być, bo strasznie wieje, ale ja ciepło cię pozdrawiam
Mała-Mi-ja się cieszę, że mnie nie porwało....u mnie kosze wilinowe fruwają
zbigniew_gazda-widoki mnie zachwycają zawsze jeszcze z górami w tle
kasiek-szadzi już nie ma deszcz i plusowa temperatura rozmyła efekt szronu...to była tylko krótka chwila, którą na szczęście uwieczniłam w obiektywie i na zimę już czekam
grazyna-też pozdrawiam i macham do Ciebie
Madziarzeszów-ja już nawet nie wiem co się dzieje w ogrodzie
Napia-zdjęcia z ptasimi są najładniesze....nawet nie wiesz jak się cieszę z widoku sikorek
Urszula-Ula chwile uchwycone w przelocie, a wiesz piekielne wietrzycho wróciło i szaleje mi po ogrodzie, a w domu huczy i prądu niet
WilczaGóra-piękne grudniowe niebo z zachodzącym słońcem uwielbiam, tych pasteli też mi już brakuje
makkasia-nie narzekamy....na tę pogodę, bo nie mamy czasu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:07, 23 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
No a gdzie Ty się podziewasz? W kuchni przed Świętami? Prosze nas tu pokarmic pięknymi fotami


U mnie gorączka przedświąteczna i tak ze wszystkim nie zdążę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:09, 23 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Siostruniu kochana od jutra mnie czas ściga więc już dzisiaj przychodzę
Buziaki dla całej cudnej rodzinki



Gosiaczku, dziękuję za życzenia, zwolnij trochę, ja przestałam się przejmować, ale klimacik u Was już świąteczny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:17, 23 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ciepełka Bożonarodzeniowego i wszystkiego ogrodowiskowego w Nowym Roku
Gdzie Twoje wianki? I choinka - podobno masz pięęęękną!


Kasiu dziękuję za ciepłe życzenia, ja mam dyżur w pracy, odgruzowuję się z papierów.....siedzę w robocie do wigilii, dzisiaj będę już tylko pichcić i szykować potrawy wigilijne do późnej nocki...i mus ubrać stół, bo goście będą przede mną na wigilii, nakrycia muszą już czekać

Jak nie zdążę dekoracji świątecznych pokazać, to z pewnością nadrobię w Święta.....buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:15, 23 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
W końcu u mnie też świątecznie




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:23, 24 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:25, 24 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 07:59, 24 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Sliczne nastrojowe stroiki. Pieknych radosnych Świąt
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anka_ 08:50, 24 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ten z sówką po prostu wymiata Do tego jeszcze te saneczki. Cuuudo.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies