Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

baraga1904 19:18, 13 gru 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...dobrze ze u Ciebie spokojnie po tym orkanie...jakieś anomalie ciągle w tej pogodzie mamy
Gabriela 19:31, 13 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
U Was aż tak mocno wiało? Dziwne, bo tu u mnie, owszem, był wiatr, ale taki sobie. Bywały jesienie i zimy bez zapowiedzianych orkanów, kiedy wiatr potrafił duć potępieńczo przez kilka nocy z rzędu. Dzisiaj był zupełny spokój, cudowne słońce i plus 10 stopni. Jak ja bym chciała całą taką zimę.
Bobby James jest rzeczywiście zjawiskowy, ale ostrzejsze zimy są dla niego zabójcze i trzeba sporo czasu żeby odrósł. U Jasi rośnie zacisznie, przy murze i też dwa lata temu przemarzł do cna.
W angielskich ogrodach widziałam tę rożę, oplatającą stare, jabłoniowe drzewa, wyglądają wtedy jakby kwitły, no i zapach jest cudowny.
A Laguna i Jasmina u Vivy są zjawiskowe.
Robiłaś jakieś dekoracje? Bo ja zupełnie nic, tylko uzupełniłam kolekcję bombek i zabawek na choinkę z AD, o kolejne kilka sztuk.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 20:17, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
zawitka napisał(a)
Aganiu jak tam po orkanie ???? Chyba też już po cudownie oszronionym ogrodzie ale warto te chwile łapać


Po orkanie już spokój przeżyłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:17, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
WilczaGora napisał(a)


ale piękniaste

jestem zachwycona

Buziaki Wilkołaki


Sikorki som
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:25, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA napisał(a)
Ale cudne zdjęcia sikorek Aganiu. Dzisiaj próbowałam zrobić zdjęcie moim, ale one takie płochliwe i się nie udało. tołuje ię ich u mnie całe stadko ale kryją się w gałązkach mandżurskiej i po fotach
A dzisiaj przyleciały 3 sójki rozbójnice i je na długi czas wypłoszyły.
Wędzonym łososiem narobiłaś mi apetytu i chyba sobie w sobotę uwędzę bo dzisiaj to troszkę za wcześnie i do świąt mógłby nóg dostać Często wędzimy też pstrągi, są równie pyszne a ich smak nie umywa się do tych ze sklepu.
U mnie pracy jeszcze dużo Aganiu, ale dzisiaj się troszkę urobiłam więc odpoczywam. A na świąteczne przygotowania jeszcze za wcześnie, powoli zdążymy wszystko zrobić.
Pozdrawiam serdecznie i wielki buziak


Łososia zjemy przed świętami

U Ciebie już świątecznie i nastrojowo.....jeszcze zachwycę się u Ciebie......przed świętami.....jesteś prawdziwą wróżką...tworzysz cuda

Mały akcencik już jest


buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:28, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Fotki ze szronem powalają Wyobrażam sobie jak musiało u Was gwizdać na wzgórzu...


Nie spałam dwie noce....dachówek nie porwało....to cud....drzewa całe....dzisiaj sprawdzał eM, jutro ja przegląd ogrodu zrobię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 20:30, 13 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
U mnie trzcinę na płocie połamało Większych strat jednak nie ma Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 20:30, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
baraga1904 napisał(a)
...dobrze ze u Ciebie spokojnie po tym orkanie...jakieś anomalie ciągle w tej pogodzie mamy


Jeszcze mi w uszach szumi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:55, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
U Was aż tak mocno wiało? Dziwne, bo tu u mnie, owszem, był wiatr, ale taki sobie. Bywały jesienie i zimy bez zapowiedzianych orkanów, kiedy wiatr potrafił duć potępieńczo przez kilka nocy z rzędu. Dzisiaj był zupełny spokój, cudowne słońce i plus 10 stopni. Jak ja bym chciała całą taką zimę.
Bobby James jest rzeczywiście zjawiskowy, ale ostrzejsze zimy są dla niego zabójcze i trzeba sporo czasu żeby odrósł. U Jasi rośnie zacisznie, przy murze i też dwa lata temu przemarzł do cna.
W angielskich ogrodach widziałam tę rożę, oplatającą stare, jabłoniowe drzewa, wyglądają wtedy jakby kwitły, no i zapach jest cudowny.
A Laguna i Jasmina u Vivy są zjawiskowe.
Robiłaś jakieś dekoracje? Bo ja zupełnie nic, tylko uzupełniłam kolekcję bombek i zabawek na choinkę z AD, o kolejne kilka sztuk.


Był potępieńczy wiatr.......strasznie było w nocy z piątku na sobotę był najsilniejszy powiew, że aż się bałam, takich efektów nikomu nie życzę.

Gabrysiu sobota była piękna przepełniona słońcem....dzień ciepły...wszystkie okna otwarte...dom oddychał.....w ogrodzie sikorki bawiły sie na całego

było 14 na plusie, zimę lubię taką lekką...dopiero w wigilię, żeby było biało

Ja tę różę jednak posadzę....jest fantastyczna i na ten zapach czekam
Róże te, które chcę to są właśnie te pnące

Jeszcze sprzątam, do świąt troszkę czasu jest, pracuję, jestem bez urlopu, więc ciężko coś zaplanować......wianki jeszcze poczynię......mam nadzieję, u mnie wigilia....rodzina będzie, podstawowe zakupy zrobiłam, dzisiaj okna myłam...pomału idę do przodu


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:01, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
U mnie trzcinę na płocie połamało Większych strat jednak nie ma Buziaki


Aleksandra już się wyniosła, wietrzycho ustąpiło, dobrze, że u Was też tylko postraszyło

Siostra sobota była już spokojna, słoneczna i widokowa, zostawiam dzisiejsze widoczki



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies