Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:26, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Piotr_ napisał(a)
U cb taka wiosna ehh a ja jeszcze mam tyle pracy że chyba nie wydołam
Dzis posadziłem bratki do donic


Na bratki mam zawsze wielką ochotę i zawsze są w moich tarasowych donicach, niech się ta wiosna u nas rozgości na dobre
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 12:29, 23 mar 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Masz kłopot z kolanem...mój M jest miesiąc po zabiegu, nie martw się. Szybko się dochodzi do siebie

Krokuski królują!!! Wyczekaliśmy się na nie, teraz bardzo cieszą

Jeżeli o róże chodzi...mam praktycznie same zdrowe róże, już zmądrzałam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 12:37, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasiek napisał(a)
Agaciu, wiem że cierpisz z nózią i życze Ci duuuzo zdrówka, ale fotek Ci nie odpuszczę. Czekam na wiosenne fotki...z Tobą Na kocyku, na leżaku, z kawką w ręce, z drinkiem i duuuzym błogim uśmiechem na twarzy

Kasieńko dziękuję za słowa otuchy, mam czas na kawkę, szczęśliwa i radosna witam wiosnę na tarasie, bo eM po wizycie u ortopedy kupił mi stokrotki i bratki, pomógł posadzić, drinka nie mogę, bo sporo medykamentów muszę zażywać, ale cieszę się, bo kolanko po ćwiczeniach już bardziej zginam
Leżakuję na tarasie i mam babnana na widok stokrotek i krokusów



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Piotr_ 12:47, 23 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Oby do wiosny podobno już ma być ciepło na poluku
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Agania 12:58, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
EPODLAS napisał(a)
Kolanko, niech szybko się wyleczy. Krokusy w trawie wyglądają najbardziej naturalnie. Wszyscy pokazują wiosenne kwiatki i fajne bo wiosenne kwiecie cieszy najbardziej. U nas dzisiaj pięnie.

Dzięki Bożenko...krokusy i stokrotki cieszą mnie najbardziej, stokrotki dlatego, bo nigdy wcześniej ich nie spotkałam, a to jeszcze prezent od eM



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:05, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Słońce świeciło dzisiaj od rana, ale mrozik był w nocy, nie da się ukryć widać to po oczkach, powierzchnię rochę zlodziło


mam nadzieję, że to pąkom magnolii nie zaszkodzi.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:14, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Margarete napisał(a)
Wpadam w poszukiwaniu u ciebie wiosny Agatko
Znalazłam kocurka i troche krokusów no i cudne widoczki zimowe z gór...niektórzy to maja szczęście nie dośc że na co dzień piekne widoki gór i pagórków z ogrodu ogladasz to jeszcze i urlopowe wypady tez masz w górskie atrakcje bogate
Agatko jak tam wygląda twoja magnolia Genia bo ja jak pamietasz w ubiegłym roku sie napaliłam,pozachwycałam u cie=bie i w centrum ogrodniczym u nas pod Łodzia ale ostatecznie nie kupiłam a teraz znów mnie kusza kolejne egzemplarze w OBI i...pewnie sie skusze boi Makasia Genie kupiła i ja mam wielka ochote na nią
Pozdrawiam!

Małgosiu, ja bez gór, ich widoku, krajobrazów, i bez kontuzji nie potrafię żyć...niektórzy tak już mają...chorobę górską

Magnolie, ogólnie są w dobrej kondycji, ale o pąki po przymrozkach zawsze się martwię


Gene ma się dobrze, tak wygląda u mnie, została przesadzona, i już ma dwie dodatkowe gałązki, urosła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:17, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
WilczaGora napisał(a)
czym się jakoś z tym kolanem...poczebne do roboty w ogrodzie


Ewa, zgadza się ogród mnie wzywa... a kolano wygląda jak dojrzałe jabłko, ale się trzymam...mam kulę i laskę...to moje teraźniejsze rekwizyty, ale spoko...będę sobie siała kwiatuchy

Ten widok mnie draźni okropnie...brrr...te krety, miały wyjątkowo łagodną zimę i zostawiły mi takie kopce na wiosnę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:28, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
marzena napisał(a)
pięknie wygladają tekrokusy w trawie
to mi przypomniało, jak mój tata robił pasjami piękne zdjecia kwitnacym krokusom na halach w Tatrach


Marzenko ja też pamiętam te krokusy na halach i górskich szlakch turystycznych właśnie z dzieciństwa...te wspomnienia, to były górskie wycieczki z rodziciami

Teraz są posadzone dodatkowo na rabatach i do donic

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:33, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agusiu kolanko masuję i też o fotki proszę Buziaczki

Siostra ty to wiesz co mi potrzeba, dzięki za troskę...fotki są i będą znasz mnie...widoczki dla Ciebie


Grafit mi podjada trawki

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies