Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Napia 07:19, 25 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Zapisuję się do Ciebie na kwitnienie magnolii. Genię widziałam tylko na Gardenii, ale wyglądała przecudnie
Kociak rozkoszny...
Stokrotek ani bratków jeszcze nie mam. Czas nadrobić
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
kasiek 19:22, 25 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kurcze w zeszłym roku to faktycznie była wczesnie wegetacja! Te może magnoli u Ciebie przyprawia o zawrót głowy!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Ivvvona 20:25, 25 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Wiosenne widoczki cudne, stokrotki, krokusy , wrzośce - wszystkie śliczne. Współczuje kontuzji i życzę szybkiego powrotu do sprawności.
____________________
W ogródku Iwony
grembosia 22:26, 25 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Wiosenne fotki z kociakiem w tle- cudne
Zdrówka życzę
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Agi2006 11:22, 26 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Witaj Agani. Przyszłam do Cienie za klonem Atropurpureum a tu takie inne piękności. Ogród piękny, malowniczy.....Można w nim odpocząć na 100%. ja właśnie wczoraj posadziłam mojego klonika, który przy Twoim wygląda bardzo marnie. Dwa lata przetrzymałam go w doniczce i teraz wsadziłam do ziemi i boje się , że się zmarnuje. Możesz mi poradzić co Ty robiłaś, że Twój tak pięknie się prezentuje? Będę Ci bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agania 14:09, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Też sobie zajrzałam do wspomnień z zeszłego roku.. i już za chwileczkę znów zakwitną.


Aniu moja gwiaździsta już kwitnie...też będę miała kurkę na Święta, twoja tak mi się spodobała, że wymyśliłam sobie taką....czekam tylko aż obrośnie w piórka czyli rzeżuszkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kacha123 14:14, 26 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Agatko czy możesz podpowiedzieć w sprawie miejsca na klona? Wstawiłam zdjęcie, gdzie chcę go dać.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Agania 14:16, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Agata- te stokroty i bratki są uprzywilejowanymi kwiatami. Pierwsze trafiaja do naszych ogrodow i w czasie kiedy jesteśmy ich bardzo spragnieni. Uśmiech wywołują na każdej japie.

Cudniście u Ciebie, choc tych kopców nie zazdroszczę.
I zobacz jak to jest- u mnie wszystko było zielone jak u Ciebie jeszcze śnieg leżał, ateraz magnolie masz pootwierane a u mnie głęboko śpią.
Tylko Black pokazuje, że jest prawie gotowy i pączek ma pęknięty.

Buziaki zostawiam i o obietnicy pamiętam.


Cieszą Kasiu te pierwsze wiosenne kwiaty, szczególnie mnie bardzo radują, bo trochę teraz nie ogrodow jestem, a tarasowa



Zimie i przymrozkom mówimy stop i takich niespodzianek już nie chcem

lecę zobaczyć twoją Black Tulip....za pamięć wielkie dziękiuję
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:23, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)

Odpoczywaj z kocurkami - bierz z nich przykład jak się należy wylegiwać Cudne są , buziam


Odpoczywam...Dzisiaj zastałam prezenty na tarasie, zwłoki....nornice są i ryją mi pod roślinami, wyciągnęłam dzisiaj suche łodygi mojej ulubionej jeżówki Echinacea purpurea 'Raspberry Truffle'...podgryziona w całości bez korzeni
http://www.perennialresource.com/encyclopedia/view/?plant=2111
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:39, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mysza napisał(a)


Takim to dobrze


A mnie się już nudzi, to leżakowanie....aparatu nie opuszczam, tylko cyk,cyk co tam w ogrodzie...baziulki są



Karol99 napisał(a)
Pozdrawiam wiosennie.

Ja też pozdrawiam jak najbardziej wiosennie Karolu

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies