Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 14:47, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewa004 napisał(a)
Agaciu jak sie sprawują Twoje płytki na tarasie ?

Może wpadniesz do mnie i coś poradzisz .

U mnie taras z płyt piaskowca, sprawowałby się dobrze, gdyby nie wykonawstwo, do poprawy popękał, a to dlatego, że niebyła wylana płyta na całości, tylko środek został wysypany piaskiem i się gtrochę zapadło, na zdjęciu widać pęknięcie...ot fachowcy..brr.

Ewcia nie wiem czy Ci dobrze doradzę, siem na tym po prostu nie znam, ale lecę do Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:50, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)
Ale masz fajniutkie kociulki
Ja mam tytko jedną panią


Ja z tych co zawsze sierotkę przygarnie

Maniuś czuwa i czeka na zdobycz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 14:51, 26 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu jak Twoje zdrówko? Buziaki ślę.
P.S.Kompozycja tarasowa rewelacyjna
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Margarete 15:22, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
kasiek napisał(a)
Pięknie wiosennie u Ciebie sę zrobiło
Lesio kochany, tak dba o Ciebie Trzymam kciuki za niego
A wawrzynek cuuuudo! Ale choruję, muszę go kupić, choć widzę że łatwo nie jest. Buziam

Kasiek my Karolina Popcorn kupiłysmy obie wawrzynka dwa lata temu u nas w Łodzi na giełdzie pod hala sportową z tym że my wybrałyśmy te odmiane o białych kwiatkach, niedrogie były po 10 czy 12 zł. Giełda zaczyna sie od kwietnia jak chcesz to sie rozejrze i dam ci znac
Mój tez juz chyba kwitnie bo miał pąki nabrzmiałe a ostatnio nie miałam czasu na ogród inie wiem, ale zaraz dzis sprawdze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 18:28, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Napia napisał(a)
Zapisuję się do Ciebie na kwitnienie magnolii. Genię widziałam tylko na Gardenii, ale wyglądała przecudnie
Kociak rozkoszny...
Stokrotek ani bratków jeszcze nie mam. Czas nadrobić




Nigdy nie widziałam Geni kwitnącej, tak spektakularnie, może w tym roku moja mnie zaskoczy, liczę na to....może zrobiłaś zdjęcie?

Jeszcze nadrobisz z kwiatkami...eM przywiozł mi wczoraj ziemię do wysiewów, dzisiaj troszkę posiałam

Pomidorki koktailowe i głównie dekoracje na Święta

a tutaj moje wcześniejsze wysiewy
Cebula Globo

Stipa

i całe 6 szt. to chyba ostróżka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:32, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Kurcze w zeszłym roku to faktycznie była wczesnie wegetacja! Te może magnoli u Ciebie przyprawia o zawrót głowy!


Pierwsza kwiat gwiaździstej, ciekawa jestem czy Twoja też się szykuje na Święta
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:33, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ivvvona napisał(a)
Wiosenne widoczki cudne, stokrotki, krokusy , wrzośce - wszystkie śliczne. Współczuje kontuzji i życzę szybkiego powrotu do sprawności.


Dziękuję Iwonko, zdrówko potrzebne od zaraz
grembosia napisał(a)
Wiosenne fotki z kociakiem w tle- cudne
Zdrówka życzę

Grembosiu wielkie dzięki

Zostawiam dla Was kwiatkuszki wiosenne



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:46, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agi2006 napisał(a)
Witaj Agani. Przyszłam do Cienie za klonem Atropurpureum a tu takie inne piękności. Ogród piękny, malowniczy.....Można w nim odpocząć na 100%. ja właśnie wczoraj posadziłam mojego klonika, który przy Twoim wygląda bardzo marnie. Dwa lata przetrzymałam go w doniczce i teraz wsadziłam do ziemi i boje się , że się zmarnuje. Możesz mi poradzić co Ty robiłaś, że Twój tak pięknie się prezentuje? Będę Ci bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.


Witaj Agnieszko, dziękuję za serdeczności, aż się zarumieniłam...jeśli ci przeżył dwa lata w doniczce, to jeśli go już posadziłaś do gruntu to dopiero ruszy, jak wygląda na pewno ładnie jak na swój wiek, mój jest już dojrzałym drzewkiem

Pozdawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:57, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
Agatko czy możesz podpowiedzieć w sprawie miejsca na klona? Wstawiłam zdjęcie, gdzie chcę go dać.


Byłam, ale nie wiem czy Ci pomogłam...masz taką widowię, że napewno znajdziecie dobre rozwiązanie, zaufaj też swoojemu instyktowi i to co ci serce podpowiada, ja sadzę z rozmysłem, żeby jak najmniej przesadzać, a przynajmniej tak mi się wydaje.....w swoim dużo muszę zmieścić, bo na dodatek lubię ciekawe i rzadkie rośliny, teraz rozpoczął kwitnienie dereń jadalny variegata, ja go upchałam, ale mi zimuje z powodzeniem i go mam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:03, 26 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu jak Twoje zdrówko? Buziaki ślę.
P.S.Kompozycja tarasowa rewelacyjna


Basiu, dziękuję, jeszcze jestem kuter noga, dzisiaj podlaliśmy wszystkie cebulowe i tarasowe również dostały papu, siedząc na tarasie i popijając kawkę mam na co spojrzeć
ale już coraz więcej kwiecia w ogródku się pojawia
Prymulki główkowate znalazłam

Buziaczka przesyłam do Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies