Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:39, 27 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mira napisał(a)
Bordowe stokrotki wypatrzyłam i mi się spodobały, widzę też maga zasiewy, ciekawa jestem co Ci wyjdzie, czyli te krązki dobre powiadacie? do moich dali byłyby idealne

Mira jaki będzie rezultat, to ja zobaczę, ale fajnie, przyjemnie, bez brudzenia rąk sadzimy, na efekty muszę trochę zaczekać....do dali super, każde ziarenko na wagę złota....nic się nie zmarnuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:44, 27 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
GorAna napisał(a)
Piękną wiosnę z zachodzącym słońcem obejrzałam i kwiatki i kurę.....ciekawe ile piskląt się wylęgnie?
Pozdrawiam

Aniu, może jakieś pisklaki się pojawią na Święta, ptaki gniazdują, już się młode lęgną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 18:43, 28 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agatka dzis odwiedziłam Krzywaczkę Micha od ucha do ucha
Gwiazka psiajucha mi jeszce nie kwitni, no trudno, ale Susanka juz pęka
Zamiast kwitnącej magnolki mam kupiona kwitnącą śliwę wiśniową
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
bartek_luberda 19:16, 28 mar 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Dzisiaj u mnie wędzenie od południa nie wiem co się szybciej uwędzi szynki czy chłopaki ale stolik i krzesełka sobie tam wnieśli i rządzą
____________________
Ogródeczek
Madzenka 20:08, 28 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wszytsko sobie obejrzałam i moje bordowe stokrotki zaraz polecę wsadzic w rabaty , bo stoją od dwoch tygodni i nie mam koncpecji na nie

Napisz do kiedy moge przesadzić klona japońskiego. Mój juz kiełkuje listkamia. Jago za dwa tygodnie che dopiero przesadzić. Nie zaszkodzę mu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JoannA 21:46, 28 mar 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Widziałam Aganiu roślinne przedszkole. Jak na nowicjuszkę świetnie Ci roslinki rosną.
Ostróżka to raczej nie wyrośnie z tych 6 siewek. To bardziej na werbenę mi wygląda.
Możesz pokazać te siewki za parę dni?
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
paniprzyroda 04:22, 29 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Trzymam kciuki za pierwsze wysiewy
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 13:08, 29 mar 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Agania napisał(a)







No proszę, do czego służy stół w salonie:.
Ciekawe jak Ci się sprawdzą te krążki, zdawaj relację czy rzeczywiście do końca będą mogły roślinki w nich zostać.
Nasiona z Anglii dobrze kiełkują i roślinki będą dorodne, zobaczysz.
Wpadłam zobaczyć magnolie - u mnie gwiaździsta zakwitła cudnie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 21:56, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Agatka dzis odwiedziłam Krzywaczkę Micha od ucha do ucha
Gwiazka psiajucha mi jeszce nie kwitni, no trudno, ale Susanka juz pęka
Zamiast kwitnącej magnolki mam kupiona kwitnącą śliwę wiśniową

Ja tylko po doktorach jeźdżę z moim kolanem, w sobotę byłam u lekarza i na targu na drobnym zakupach....po 3 godzinach, kolano mi wysiadło i ból mi towarzyszył już całą noc, więc ciężko dobrać tę rehabilitację pod to koloano, najlepiej cwiczę w domu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:59, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
bartek_luberda napisał(a)
Dzisiaj u mnie wędzenie od południa nie wiem co się szybciej uwędzi szynki czy chłopaki ale stolik i krzesełka sobie tam wnieśli i rządzą

grunt to czyim się to widędzenie podoba
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies