Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:04, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Wszytsko sobie obejrzałam i moje bordowe stokrotki zaraz polecę wsadzic w rabaty , bo stoją od dwoch tygodni i nie mam koncpecji na nie

Napisz do kiedy moge przesadzić klona japońskiego. Mój juz kiełkuje listkamia. Jago za dwa tygodnie che dopiero przesadzić. Nie zaszkodzę mu?
klona możesz przesadzić za dwa tygodnie będzie może lepsza pogododa podłoże przygotuj mu odpowiednie, kwaśny torf, próchnica i piasek w stosunku1:1:1
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:07, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA napisał(a)
Widziałam Aganiu roślinne przedszkole. Jak na nowicjuszkę świetnie Ci roslinki rosną.
Ostróżka to raczej nie wyrośnie z tych 6 siewek. To bardziej na werbenę mi wygląda.
Możesz pokazać te siewki za parę dni?
buziaki

Pokażę, pokażę, nie ma sprawy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:11, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Trzymam kciuki za pierwsze wysiewy

Mariolko trzymasz kciuki , kochana jesteś, wiesz ja nie jestem panią przyrodą...to nie wiem czy moje domowe wysiewy się udadzą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:17, 29 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)


No proszę, do czego służy stół w salonie:.
Ciekawe jak Ci się sprawdzą te krążki, zdawaj relację czy rzeczywiście do końca będą mogły roślinki w nich zostać.
Nasiona z Anglii dobrze kiełkują i roślinki będą dorodne, zobaczysz.
Wpadłam zobaczyć magnolie - u mnie gwiaździsta zakwitła cudnie.

parapetów mam mało, a na stole wszystko się mieści, chciałam sobie dokupić te szklarenki z lildla i już nie było, został mi aminek do wysiania, może jutro, rzeżucha po 3 dniach juź iełkuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
WilczaGora 22:20, 29 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
ale z Ciebie pracuś
ja gonię w piętkę z zawodowymi sprawami i reszta na 3-4 planie
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Napia 07:28, 30 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Świetne te krążki torfowe i widzę, że szklarenki mamy podobne w przyszłym roku będę musiała o tym pomyśleć, bo w tym roku do wysiania zostały mi już tylko ogórki
Jak dobrałaś rozmiar krążków?
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 09:56, 30 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
WilczaGora napisał(a)
ale z Ciebie pracuś
ja gonię w piętkę z zawodowymi sprawami i reszta na 3-4 planie

Znam Ciebie, ze zwszystkim Ewa zdążysz, tylko tak już jest przed Świętami, ja mam pomocników, rodzina mnie wspiera
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:00, 30 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Napia napisał(a)
Świetne te krążki torfowe i widzę, że szklarenki mamy podobne w przyszłym roku będę musiała o tym pomyśleć, bo w tym roku do wysiania zostały mi już tylko ogórki
Jak dobrałaś rozmiar krążków?

W necie są dwa rozmiary 3 i 4 mm, najpierw miałam kupione krążki, a później mini szklarenki, dobrze jest zabrać ze sobą krążek do sklepu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Donia72 12:53, 30 mar 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agatko, ja dziś miałam jechać po ziemię do szkółki, ale leje deszczChyba przełożę sadzenie dalii na jutro
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Agania 14:02, 30 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Donia72 napisał(a)
Agatko, ja dziś miałam jechać po ziemię do szkółki, ale leje deszczChyba przełożę sadzenie dalii na jutro

Pogoda, zniechęca, wcale się Tobie nie dziwię, że nie masz ochoty na wyjazd w taki dzień, a nie może ci ktoś przywieść, mnie eM wspiera, w sobotę po Świętach będzie wertykulować trawnik, a ja jak nawigator, dbam o jego zajęcie i o najsłabsze punkty w ogrodzie....maszyna zamówiona, będziemy wypożyczać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies