Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Urszulla 20:08, 01 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880




to prawdziwa sensacjawiesz jaki będzie miała pokrój?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mathildis 20:31, 01 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Naprawdę same rarytaski u Ciebie
Magnolię też byłabym radę obejrzeć w szerszym kadrze...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Madzenka 22:18, 01 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Alez u Ciebie cudeńka są w ogridzie, Argenta jest niesamowita !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 23:04, 01 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Agania napisał(a)

Tia ...magnolia Sunsation w końcu mi zakwitła i mam własne zdjęcia


Piękny kolor i kwiatu i tego przylistka, taki cytrynowo-limonokowo-zielony - czy w naturze też taki jest czy na zdjęciu tylko taki wyszedł?
Reszta okazów też bardzo ładna.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ala106 09:14, 02 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
No śliczna magnolia, cudne kolory .
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
Agania 11:23, 02 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Sunsation... brałbym

Kiedy ten ważny dzień? Chyba jeszcze nie przegapiłem?


Dlatego wzięłam ją jak mi tylko wpadła w ręce
Jeszcze trochę do wesela, uroczystość będzie w lipcu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:25, 02 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ivvvona napisał(a)
Agatko, pieris pachnie ale zapach czuć z bliska, z bardzo bliska


Cieszę się, że masz w jego pobliżu zapachowe odczucia...ja czekam na lilaki, one też pachną, dlatego tyle bukietów trafia do naszych domów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:31, 02 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Jodła i magnolka cudne. Bardzo cudne

Dziękuję Ewa, jestem też zachwycona, czekam na Blue Opal, ale na nią chyba zaczekam dłużej, bo rozwija liście zamiast kwiatów, ona jest jeszcze bardzo malutka
Ale mnie cieszą nawet takie najzwyklejsze niezapominajki

i przy nich zwykłe kaczeńce
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
07_Rene 11:47, 02 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Magnolia Sunsation rzuca na kolana. "Czerwone malinki" zresztą też. Na moim Inversie też wypatrzyłam, ale tylko kilka.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agania 11:49, 02 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
wodzyn napisał(a)
Pozachwycałam się i nowości (jak dla mnie oczywiście) naoglądałam i zapraszam na moje skoromne tulipki
Skromne, ale własne więc jakże cieszą.
Drugi dzień siedzę z gorączką, więc uciekam do łóżka.
Ps. Magnolia cudo. Jak się napatrzę to się zastanawiam czemu tylko część działki ogrodziłam, a jak spojrzę na moje puste rabaty i portfel w podobnym stanie to stwierdzam, że jednak dobrze zrobiła Ot, rozterki początkującego ogrodnika.


Marta, Wszystko w swoim czasie, najważniejsze jest to, żebyś dobrze się czuła w tym co masz teraz, tulipany podziwiałam i ładną wstęgę przy ich udziałe stworzyłaś
Sama jestem rozterkowa i wiem, że czasami jest trudno, ale jak wyjdę na ogród to wiem, że wracają mi siły i bez względu na wszystko wracam naładowana i silniejsza...nawet w deszczowy dzień....kiedy rabaty zarastają i przerastają chwastami


tam gdzie pustka wypełniam skaniakami i wiczmleczem ,który mi się wysiewa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies