Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 14:36, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agatko witam serdecznie. Cudowna wiosna u ciebie. Klony dają popis, a i iglaki nie ustępują.

Aniu, cześć dawno Cię nie było, widać już przebudziłaś się z zimowego snu
Buziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
danuta_szwajcer 14:38, 27 maj 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kloniki cudne masz ale widzę, że masz kalinę japońską Czy masz ją w pólcieniu? ile już ją masz bo ładny krzew Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Agania 14:40, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
Byłam i zostawiam pozdrowienia. W przyszłym tygodniu mam nadzieję na więcej czasu na delektowanie się Twoim cudnym ogrodem

Wszyscy mają ostatnio niedoczas, ja też ciepło pozdrawiam Kasiu, może coś w końcu pofotkuję, bo czasu na relaks brakuje i ta majowa niepogoda, ciekawa jestem, kto nam porwał słońce
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:44, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Trzymam kciuki za pomyślna wizytę!


Kasiu, wizyta się udała, wszyscy byliśmy zadowoleni, my jako przyszli rodzice, przyszli teściowie i przyszli młodzi, a ja do tego dostałam jeszcze bukiecik kwiatów na dzień matki i piękna hortensje ogrodową do ogrodu

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:46, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Agatko - mam prośbę Zamieściłam u siebie i w rozpoznawaniu drzew klona, którego widziałysmy z Kasią w Pisarzowicach. Może byś zerknęła- bo z klonami Ci po drodze

Buziak


Byłam Kasiu, widziałam kilka cudownych klonów z Pisarzowic, ale wiesz to nie takie łatwe, mimo tego, że z klonami tak jak piszesz mam po drodze
Piękne zakupy widziałam
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:49, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
katel napisał(a)
Aganiu dzięki za odzew w dereniach. . Zaraziłam się u Ciebie klonami (niestety nie tylko nimi ) i mam już pierwszego na próbę Bloodgood, mam nadzieję że sobie u mnie poradzi skoro dereń dał radę no a klon dostał bardziej zaciszne stanowisko. Posadziłam go ok 1m od domu no i teraz zastanawiam się czy to nie za blisko? fundamentom nie zaszkodzi?

Kolnik Bloodgood, powinien ci ładnie rosnąć, wstaw jak możesz fotkę u mnie, bo mam tego klona, on ma niesamowicie różową czerwień wiosną

Dereń piękny...to szczęście, że ci zakwitł
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:50, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)

Tak ? a kiedy ??

Dziewczyny chcą....ja nic o tym nie wiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:52, 27 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)
Kloniki cudne masz ale widzę, że masz kalinę japońską Czy masz ją w pólcieniu? ile już ją masz bo ładny krzew Pozdrawiam


Danusiu. moja kalina to Tomentosum, rośnie w słońcu, ale w półcieniu też jej będzie dobrze...ma około 10 lat
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
katel 20:16, 27 maj 2015


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Agania napisał(a)

Kolnik Bloodgood, powinien ci ładnie rosnąć, wstaw jak możesz fotkę u mnie, bo mam tego klona, on ma niesamowicie różową czerwień wiosną

Dereń piękny...to szczęście, że ci zakwitł


Zdjęcie klona jest tu:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/59-klon-palmowy-acer-palmatum?page=32#post_3
Nie będę takiego pustego ogrodu u Ciebie wstawiać.
Z kwitnienia derenia też się cieszę choć początkowo zastanawiałam się nad przesadzaniem, bo w tym miejscu miał być różowy - ale boję się że może nie przetrwać przeprowadzki (ma 2 metry).
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
malgorzata_s... 20:27, 27 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś jak wizyta mogła się nie udać? Jesteście cudownie więc spotkania z Wami nawet tak ważne muszą być cudowne Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies