Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 10:55, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Karol99-
ewsyg-jak zawsze Twoje słowa mnie rozpieszczają
Ala106-dziękuję ja też ostatnio wymiękam, ale wkrótce to się zmieni i będę siedzieć u Was na ogródkach i sobie poogladam i powzdycham
Milka- Irenko Skorpiona nie widzę, u mnie taki gąszcz, że mógł się zatracić, francuski tamaryszek jest bardziej różowy od tego wczesnowiosennego, fajny efekt, bo widać go z oddali
Szemusia-o stipach mogę powiedzieć, że znam je od dawna, ale udało mi się teraz je przezimować i powiem ,że bardzo je lubię
Rench-sielanka powiadasz, taaaak.....zaczynam wkrótce urlop i czas w końcu zabrać się za ogród
Kindzia-dziękuję, już się cieszę na myśl o nasionkach, deszczu u nas wczoraj jak na lekarstwo, upały i duchota dokuczają, a miały przejść olbrzymie burze, fajnie jest wieczorkiem posiedzieć przy odgłosach świerszczy i cykad
ivvvona-miło mi, że wpadasz
Kasya-o oszczędzaniu wolę nie pisać, budżet domowy świeci pustkami, dobrze, że ogród sam sobie radzi, moja rola teraz to przesadzanie siewek na nowe miejsca i zbieranie nasionek
Pytałas o klona Orange Dream, to silnie rosnąca stara sprawdzona w naszym klimacie odmiana, ale rośnie typowo dla klonów japońskich, drobne towarzystwo mu nie zaszkodzi
zawitka-ni mylisz sie to ta czerwona firletka chalcedońska, nasionka pozbieram dla Ciebie, już dojrzewają

Serdecznie Was pozdrawiam z gorącego ogrodu




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:15, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Sto lat Młodej Parze! Mam nadzieję że wszystko cudownie sie odbyło pogodę mieliście iście południową, więc małżeństwo będzie gorące
Trzymałam kciuki za Was - do zobaczyska


Trzymaliśmy kciuki wszyscy
Mala_Mi napisał(a)
A ja myślałam, że wesele w ten weekend... a to już po stresie

Ta magiczna data to była sobota 18 lipca
anka_ napisał(a)

Ja też.....


Młodzi juz zaślubieni

07_Rene napisał(a)


Czytam, że już po weselu) Szczęścia Młodej Parze!

Młodzi są szczęśliwi, dziękuję za życzenia
ewsyg napisał(a)
Agatko, wszystkiego najlepszego dla młodej pary, jak najwięcej słonecznych dni

szemusia napisał(a)

Dołączam się do życzeń dla córci

Dziękuję Ewuś i Szemusiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:16, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
szemusia napisał(a)
W tak pięknym ogrodzie tylko piękni goście mogą być
Motyl wspaniale wkomponował się w Twoje rabatki Sprawia wrażenie nie gościa, a zadomowionego mieszkańca

Paź Królowej odpoczywała sobie na jałowcu, szkoda tylko, że obietyw mialam pomaziany, ale to przez tą ulotną chwilkę
To jeszcze raz moje ulubione kolory klonów



i motylowa Królowa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:18, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


Obrazków było mało, wiec obejrzałam cały lipiec

Basen miałaś już wcześniej, czy ja go dopiero pierwszy raz widzę.


Basen jest od samego początku odkąd mieszkamy, tylko zarośnięty jest u mnie i osadzony jakby we wgłębniku



obrazków nie było, bo czasu też brakowało, a z fotami nadrobię u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:22, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Nie wiem jak to sie stało, że jak tak dawno u Ciebie nie byłam... Nadrabiam zaległości, bo bardzo lubie Twój ogród.

Renatko, tak się stało, bo ja sama dawno nie byłam na ogrodowisku, ale zaległości nadrobimy razem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:42, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)


Agatko jakie wymiary ma twoja duża kałuża?

Ciężko zmierzyć, ale na oko to ma 10m x 5m i głębokość 1,20, w miejscu, gdzie grzybień się zagnieżdził






____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 13:00, 24 lip 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Fajnie macie schowany ten basen w gęstwinie, zazdroszczę możliwości chłodzenia w te upały.
My teraz śpimy na polu, cykady i świerszcze są w ogromnej ilości i jest masa motyli w tym roku, za to wcale nie ma komarów.
Jakie masz rezultaty angielskich wysiewanek?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
paniprzyroda 13:38, 24 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Szczęścia Młodej Parze W basenie pomoczyłabym się z przyjemnością. U nas też upał. Ale dziś jeszcze niech nie pada, chociaż do wieczora
____________________
Dwa ogrody
Agania 14:42, 24 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
Fajnie macie schowany ten basen w gęstwinie, zazdroszczę możliwości chłodzenia w te upały.
My teraz śpimy na polu, cykady i świerszcze są w ogromnej ilości i jest masa motyli w tym roku, za to wcale nie ma komarów.
Jakie masz rezultaty angielskich wysiewanek?

W basenie jest super nawet wieczorkiem
Lato mamy wyjątkowo suche i upalne to i nie ma komarów, za to motyle i świerszczące są i dobrze lubię te nocne koncerty, a spanie na polu, to jak przygoda z dzieciństwa

Angielki są i właśnie zaczynają kwitnąć cynie...tylko to pojedyncze egzemplarze, mimo tego bardzo się z nich cieszę


Ośmiały wyglądają cudownie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kacha123 14:48, 24 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Życzę Młodym wszelkiej pomyślności!
I po cichu liczę, że częściej się będą pojawiać fotki bajecznego ogrodu
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies