Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

jona 23:45, 29 lip 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Stipa cudownie u Ciebie wygląda . Cały czas się zastanawiam, jak się dobrać do nasion. Kilka razy sprawdzałam, czy sypią się nasiona i nic. Nie mam zielonego pojęcia jak i kiedy się je zbiera?

Ogród piękny i szkoda byłoby nie wykorzystać takiego pleneru
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Agania 10:52, 30 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
iwonaal napisał(a)
Pięknie u Ciebie

Dziękuję Iwonko, ciekawa jestem jak tam Twój wiąz Camperdowni, mój jest ogrodową dumą





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:01, 30 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Młodzi mieli sesję zdjęciową w ogrodzie ?

Jescze nie mieli, dopiero dostaną propozycję, czasu im wolnego brakuje

Jeszcze ostatnie liliowce




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
siakowa 11:06, 30 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
witam się , wyczytałąm że jestes posiadaczka gruszy drobnoowocowej...masz jakieś aktualne zdjęcia?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Agania 14:56, 30 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jona napisał(a)
Stipa cudownie u Ciebie wygląda . Cały czas się zastanawiam, jak się dobrać do nasion. Kilka razy sprawdzałam, czy sypią się nasiona i nic. Nie mam zielonego pojęcia jak i kiedy się je zbiera?

Ogród piękny i szkoda byłoby nie wykorzystać takiego pleneru


Ja tez jeszcze nie zbierałam nasionek, ale myślę, że już niedługo, może trzeba uciąć związać taką wiązkę, powiesić i suszyć nad miseczką i może się coś usypie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:00, 30 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
siakowa napisał(a)
witam się , wyczytałąm że jestes posiadaczka gruszy drobnoowocowej...masz jakieś aktualne zdjęcia?

Cześć Kasiu, mam gruszę drobnoowocową Chanticleer, ale to jeszcze maluszek, mam fotki jak kwitnie, a zakwita w drugiej połowie kwietnia


i link poniżej
https://www.google.com/search?q=grusza+drobnoowocowa+chanticleer&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB0QsARqFQoTCLbkzcjVgscCFYiPcgod5MYFrQ&biw=1884&bih=914
czekam wiosną na taką białą kolumnę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
szemusia 15:42, 30 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Agania napisał(a)


Ja tez jeszcze nie zbierałam nasionek, ale myślę, że już niedługo, może trzeba uciąć związać taką wiązkę, powiesić i suszyć nad miseczką i może się coś usypie


Moje nasionka wychodzą garściami, jak delikatnie złapię za kłosy. Ale wychodzą z takimi cieniutkimi wiciami... Myslę, ze to nasionka

Aganiu, nie mogę sie napatrzeć na ten Twój wspaniały ogród Co i rusz jakiś nowy zakątek pokazujesz Perspektywy powalające...
Pięknie...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Urszulla 21:05, 30 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Aga, żeby czasu na fotki w tak pięknym ogrodzie nie było, to nie rozumiemmoże zaproponuj fotki w zimowej scenerii ha,ha
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
JoannA 21:28, 31 lip 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
szemusia napisał(a)


Moje nasionka wychodzą garściami, jak delikatnie złapię za kłosy. Ale wychodzą z takimi cieniutkimi wiciami... Myslę, ze to nasionka

Aganiu, nie mogę sie napatrzeć na ten Twój wspaniały ogród Co i rusz jakiś nowy zakątek pokazujesz Perspektywy powalające...
Pięknie...

I to jest najlepszy sposób na zbiór nasionek Aganiu.
Masz rację Beatko...te maleństwa z cieniutkimi wiciami to nasionka
Aganiu Dawno mnie nie było ale jak zajrzałam to padłam z wrażenia. Jakie widoki...ja chcę taki ogród! Jak już się napatrzyłam to jedno co mi teraz przyszło do głowy to zaorać ogród i zacząć od początku.
Dużo zdrowia i szczęścia dla młodej pary.
Buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Karol99 21:32, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Agania napisał(a)

Dziękuję Iwonko, ciekawa jestem jak tam Twój wiąz Camperdowni, mój jest ogrodową dumą







A czy ten na drugim zdjeciu to Wredei? Piekny.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies