Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 13:53, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
marzena napisał(a)
Agania, no ja w ślad za Tobą też zrobiłam przegląd Twojego ogrodu, no przepiękne klimaty masz, z przyjemnością patrzyłam na Twoje królestwo !
dzielżany muszę sobie sprawić, zawsze patrzę pod kątem mojego ogrodu...

Ja wracam właśnie od Ciebie, bo jest bardzo urokliwie i rabaty bylinowe masz już okazałe, nawet ta przy murku, dzielżany tak o tej porze roku kwitną i są warte polecenia....tylko ja wolę te małe, duże się jednak pokładają.
i o jeżówkach też nigdy nie zapomnę


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:19, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lojalna_ napisał(a)
Piekny masz ogrod, cynie, trawy ....tyle przestrzeni .... Milego dnia

Dzięki, ale tyle przestrzeni co pracy...na wysokości cycków jest naprawdę przyzwoicie


Jolu pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:23, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jona napisał(a)
Jesiennie się zrobiło, ale to ta piękna jesień . Cynie cudne . Lubię cynie i ta miłość przyszła z czasem. Jak byłam mała to sie zastanawiałam, dlaczego mama je sieje w ogrodzie. Wcale mi się nie podobały. A teraz od trzech lat sama co roku sieję

Joasiu ja miałam tak samo z tą miłością do cyni, tak naprawdę, to z wielkim oporem je posadziłam, moja teściowa je lubi, to dla niej, ale ja też je już polubiłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:32, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatka ogród masz przecudny. Można po nim spacerować i wciąż odkrywać nowe miejsca i zakamarki. Cudnie. I to bogactwo roślin, bajka. A co to za roślina z biało obrzeżonymi liśćmi i fioletowymi pączkami? Wygląda jak jakiś krzew. Wilczomlecze od Ciebie wymiatają , wyglądają jakby były sadzone conajmniej z rok temu, a nie w tym sezonie . Wierzbówka też śliczna. Fajna z niej roślinka. I werbena ślicznie kwitnie . Zresztą wszystkie roślinki super się przyjęły i mają się dobrze . Jak mi się uda to popstrykam dziś trochę fot . Pozdrawiam

Katka jak ja lubię Twoją radość i optymizm na ustach, chyba wszystkie Kaśki tak mają....cieszy mnie, że wilczomlecze tak podbiły ogrodowo twoje serce, ale wierzbówki ode mnie nie dostałaś, może pomyliłaś wiązówką błotną
Ten krzew o pstrych ilistkach i fioletowych pąkach, które nigdy się nie rozwijają, to hibiskus variegata
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 20:16, 03 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Piękne jest to Twoje wrzosowisko, cała zaczarowana kraina
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 20:18, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)


Zaciszny ogród. Pięknie skomponowany z otoczeniem staw i dobrane rośliny.
I czas wrzosowisk nastał!

Prawie zacisze Ewuś, ale na górce, często przechodzą silne wiatry, widać u mnie jak krzywo rosną mi drzewa, a z tarasu porywa mi donice i latarenki, ale na szczęście nie dachówki
Jednak na większości ogrodu udało mi się stworzyć zielone wiatrołapy

ale nie do obsadzenia jest ta cześć pod brzozami sąsiada, tak mam od frontu,nie dość, że pełno liści śmieci, to nic nie chce tutaj rosnąć, o tej porze roku jest tutaj glina-skała

A front powinien być zawsze elegancki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:25, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


Nie ma rzeczy doskonałych Ale ogród masz wyjątkowy.. wrzosowisko marzenie... a koniczynka szczęścia widzę rośnie I nie straszne jej upały.


Muszę podlewać dzień w dzień, bo parę kropelek popadało, ogród się zasusza, ale koniczynka Marsylia w końcu deszcz mi wyczaruje

i wyczarowała


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:26, 03 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Wrzosowiskiem nieustannie się zachwycam.

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
21:18, 03 wrz 2015
ładne liście ten hibiskus ma ...ale dlaczego nie pokazuje kwiatów? może za zimno mu w naszym klimacie? ..choć to lato było mocno gorące! to powinien


sylwia_slomc... 21:21, 03 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Cudne kwiatuchy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies