Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

bartek_luberda 22:18, 03 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Dziękuję za pochwały w imieniu mojego męża Wędzimy od tamtego roku i jeszcze znajomi korzystają z wędzarni A Lenka wiadomo dla nas najpiękniejsza Mam pytanko do Wojsławic się wybierasz ?
____________________
Ogródeczek
Katkak 22:35, 03 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Niesamowity ten hibiskus, naprawdę jest piękny . Hmmm, to co mam to jednak wierzbówka. To może od Kasiulki, bo na stówę ona przywiozła te roślinki od Niej i Od Ciebie. A to moje-twoje wilczomlecze

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 11:36, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Piękne jest to Twoje wrzosowisko, cała zaczarowana kraina

Zaczarowana powiadasz ....wrzosowiska rozkwitają...a najbardziej lubię ten kolorek

niby nie fiolet i nie różowy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:38, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
ładne liście ten hibiskus ma ...ale dlaczego nie pokazuje kwiatów? może za zimno mu w naszym klimacie? ..choć to lato było mocno gorące! to powinien



Widzisz, to taki cudak w pąkach się rodzi i w pąkach usypia jesienią
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:39, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne kwiatuchy

Jeszcze różyczki

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:44, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
bartek_luberda napisał(a)
Dziękuję za pochwały w imieniu mojego męża Wędzimy od tamtego roku i jeszcze znajomi korzystają z wędzarni A Lenka wiadomo dla nas najpiękniejsza Mam pytanko do Wojsławic się wybierasz ?

eMa masz zdolnego, a ogród małą architekturą zachwyca
Do Wojsławic się nie wybieram, bo wiesz u mnie reżim finansowy, nawet żadnej roślinki w tym roku do ogrodu nie kupiłam, a Ty się wybierasz?

Muszę nacieszyć oczy, tym co ogród mi ofiaruje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:46, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Niesamowity ten hibiskus, naprawdę jest piękny . Hmmm, to co mam to jednak wierzbówka. To może od Kasiulki, bo na stówę ona przywiozła te roślinki od Niej i Od Ciebie. A to moje-twoje wilczomlecze


Wilczek się rozbujał, a wierzbówkę pokażesz na fotce?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
07_Rene 11:55, 04 wrz 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agania napisał(a)

Prawie zacisze Ewuś, ale na górce, często przechodzą silne wiatry, widać u mnie jak krzywo rosną mi drzewa, a z tarasu porywa mi donice i latarenki, ale na szczęście nie dachówki
Jednak na większości ogrodu udało mi się stworzyć zielone wiatrołapy

ale nie do obsadzenia jest ta cześć pod brzozami sąsiada, tak mam od frontu,nie dość, że pełno liści śmieci, to nic nie chce tutaj rosnąć, o tej porze roku jest tutaj glina-skała

A front powinien być zawsze elegancki


Przyszłam do Ciebie oczy pocieszyć, a przy okazji końcówki wątpliwości w sprawie sadzenia brzoz się pozbyłam. dzięki wielkie; )
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agania 12:24, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Przyszłam do Ciebie oczy pocieszyć, a przy okazji końcówki wątpliwości w sprawie sadzenia brzoz się pozbyłam. dzięki wielkie; )

Dobrze się stało, że widać moje nieszczęście, i że zostawiam dla Was przestrogę, ja nie mam nic do brzózek, za domem sama sadziłam, razem z sosnami, ale tak chciałam, stworzyłam leśny zagajnik, przed frontem mam te sąsiada giganty, śmiecą mi ogromnie drogę, otoczenie domu, wszystkie rośliny mam w ich liściach, a w domu jak są otwarte okna pełno nasion i liście się też trafiają, nawet w łóżku w sypialni, bo gałęzie wchodzą nam na elewację i zostaje mi ta pustka z widoczną siatką , której widoku nie mogę się pozbyć....sprzątanie tego to syzyfowa praca....
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:32, 04 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zamieniam widok, do którego się uśmiecham


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies