Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Sebek 21:09, 17 wrz 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wolę oglądać Twój bujny ogród niż jakieś gniazda... Uwielbiam Twoje wrzosowiska
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
mira 21:22, 17 wrz 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Cudowną wycieczkę sobie zafundowałam po Twoim pięknym ogrodzie,zakątków masę
oczka masz piękne, cleome nie wiem jak sie takie produkuje - dostałam nasionka liliowego od Marzenki i będę na wiosnę dumać jak tak dorodne uzyskać
nie wiem po co ścinasz trawę
kawałek takiego gniazda znalazłam na tarasie - więc szerszenie ale nie wiem skąd to gniazdo się znalazło - u Was gigant brrr

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kasik 08:42, 18 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aga- no widzisz- jak oglądam Twój ogród to mam wrażenie, że przenoszę się ileś lat wstecz. I to nie dlatego, że staroświecki, nie, ale dlatego, że takie ogrody utkwiły mi w pamięci z lat dzieciństwa. Pewnie byłam mała i perspektywa się ciut zmieniła, ale w takim ogrodzie można już się skryć, podumać i pobyć samemu.

Ja uwielbiam taką tajemniczość i możliwość odkrywania co chwila czegoś, czego nie widać ot tak od razu.

On nie jest taki formalny, w każdym miejscu napotkasz coś, co cię przyciąga. Mój taki nigdy nie będzie, bo czytelność widać na pierwszy rzut oka. No chyba, że mój Mąż zrezygnuje z części sadowej i tam zbudujemy coś bardziej tajemniczego. To by było dodatkowe 1000m, ale na to się nie zanosi.

Pięknie u Ciebie w każdej porze roku.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ewsyg 10:49, 18 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aga, pokaż swojego jałowca Nana szczepionego na pniu. Mam na niego ogromna chrapkę
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 12:41, 18 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mam pytanie czy masz jakieś doświadczenia ze szkółką HYŻY? Mam zamiar złożyć tam zamówienie na róże, przydały by mi się jakieś opinie.
Proszę o odpowiedź w moim wątku.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ryska 18:59, 18 wrz 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11676
Właśnie sobie uświadomiłam, oglądając kolejny raz ten piękny busz, że na mojej działce nie ma ani jednego drzewa, jedynie forsycja 3 metrowa sztuk jeden. Trzeba jednak mocno kochać to co się ma pozdrowionka
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gardener27 19:08, 18 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Potwory uwiły to gniazdo jakieś Na szczęście już opuszczone
Uwielbiam spacerować po Twoim ogrodzie i cały czas czuję niedosyt
Wrzosowiska zazdroszczę bardzo Muszę koniecznie u siebie znaleźć na nie miejsce
Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
kasiek 20:37, 18 wrz 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Wspaniałe te ścieżki u Ciebie, i te wrzosowe i te hortensjowe - po prostu zjawiskowe
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:00, 19 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Milka napisał(a)


Pięknie, ale nie wiem czemu te kłosy chcesz ścinać??

Irenko, bo tak już jesiennie wyglądają, gdyby to były kłosy miłki okazałej, to co innego

Turzyce od Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:06, 19 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Milka napisał(a)


Budowle, jak z kosmosu!
U mnie były takie wielkie, ale os,

Agatko, cleome białą boska, a ogród w wrześniowej kolorystyce zachwyca, piekne wrzosy, klony i wybarwione hortki


Pinki Whinki faktycznie przebarwiona, jednak limki brzydko wyglądają, bo brązowieją, może jednak nadrobią

Dzisiaj trochę deszczu i było czuć wilgoć w ogrodzie, mój młody cypryśnik błotny dobrze się czuje, ma za zadanie wiosną chłonąć na tej rabacie nadmiar wód gruntowych, które długo stoją i mączą korzenie roślin, już mi tutaj padła jodła argentea, a teraz męczy się sosna limba

a oto on

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies