Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogrody Madery

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrody Madery

mira 12:27, 03 wrz 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anitka piękną relację zrobiłaś - miło się oglądało i czytało - stale pamiętałam że to styczeń

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgnieszkaW 18:17, 03 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Nieprawdopodobnie pięknie. Dziękuję za tę relację...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Muszelka 22:47, 03 wrz 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Półwysep św. Wawrzyńca - warto go całego przejść. Piękne widoki i wiaaaaaaaatr!

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
mira 13:47, 21 wrz 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Muszelko widziałam Twoje fotki i tu i na Twoim wątku - są niesamowicie piękne - zastanawiałam się jak to Ci się udało z Madery zrobić tak cudniaste fotki - zobacz przeważnie są takie zamglone.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Urszulla 12:27, 23 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Piękna relacja
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margarete 14:04, 14 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie zauważyłam tego watku i załozyłąm nowy wątek poświęcony ogrodowi tropikalnemu w Funchal, który zrobił na mnie najwieksze wrażenie spośród ogladanych na Maderze miejsc.
Cała wyspa jest cudna, kolorowa, soczysta i zielona a do tego te klify i ocean - bosko.
Ja też aktywnie spedziłąm te kilka dni - buty trekkingowe oczywiście miałam ze soba i czasu na leniwe leżenie nad oceanem brakło , spacery po lewadach, boskie widoki z Piko Areiro i Piko Reivo, wspaniałe baseny naturalne lawowe w Porto Moniz i szalone podróze po maderyjskich bezdrożach samochodem 4x4 - oto co zapamiętam z mojego tegorocznego urlopu na Maderze oprócz roślinności wspaniałej i ogrodów.
Na pewno tam jeszce wrócę bo jest co oglądąc i gdzie chodzic. Klimat wyspy i życzliwośc Maderyjczyków oraz smaczne ryby i owoce a także pyszne trunki - to wszystko przyciąga do tego miejsca jak magnes

Zapraszam chęnych i ciekawych maderyjskich wspomnien do mojego wątku o Monte Palast Tropical Garden w Funchal :
www.ogrodowisko.pl/watek/9910-monte-palace-madeira-ogrod-tropikalny-w-funchal-na-maderze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies