Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Alisonek 13:55, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Szalona kobieto, kosić trawę gdy tak wieje....niemożliwa jesteś!obyś tylko się nie rozchorowała...buziaki na dobrą niedzielę
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
elzbieta_g 18:37, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agania, Agata, Gosia, Ola, Ania, iwonaal,Alu odpowiadam hurtem...leń jestem po wczorajszym trawnik beznadziejny, ale nie ma się co dziwić...co roku czuje tylko grabie i kosiarkę...zero nawozu czy wertykulacji, tam gdzie się mniej depta jest ładniejszy wczorajszy wiatr przywiał nad ranem sporo deszczu...niech pada bo podobno ma być bardzo suchy rok...czyli znów mi braknie wody pozdrawiam gości
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 18:54, 06 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eluś ależ ogromny ten twój ogród, zgubić się chyba można A wędzarnia - pełen profesjonalizm. Szacun dla męża Fajnie, że lubi takie majsterkowanie, bo ja się np. karmnika nie doczekałam, hahaha
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 18:57, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Eluś ależ ogromny ten twój ogród, zgubić się chyba można A wędzarnia - pełen profesjonalizm. Szacun dla męża Fajnie, że lubi takie majsterkowanie, bo ja się np. karmnika nie doczekałam, hahaha

ha, ha a ty wiesz , że ja karmnik sama z odpadkow zbijała bo też prosiłam i prosiłam i nic a że taki bądź jaki mi wyszedł to ptaszki nie przylatują w zimie bo stołówka nie na poziomie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 18:58, 06 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Poślij do mnie deszcz bo u mnie ciągle nie pada Muszę podlewać a sucho strasznie. Buziole
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 19:24, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Poślij do mnie deszcz bo u mnie ciągle nie pada Muszę podlewać a sucho strasznie. Buziole

wysłany, może nikt po drodze nie zaiwani
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 19:59, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
rozchodnik w tej fazie rozwoju też ładnie wygląda


pigwowiec już prawie...


forsycja na nocnym tle


i moje/córy dwa rekiny nie mogę sobie poradzić z tymi glistami , co je wyłowię to za chwilę znów są
a i pompka też nie ładna bo ponad 10-cio letnia, ale działa


____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
gierczusia 20:32, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Piękna focia tej forsycji na nocnym tle .. Jak udało Ci się to zrobić ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:36, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
I ja jeszcze w kwestii trawnika... Moj też był w tym roku wertykulowane po raz pierwszym muszę powiedzieć,że warto , ojjj warto... .. Kupiliśmy maszynkę z sąsiadami na spółę ,żeby taniej było ...

Ale w ubiegłym roku , kiedy byłam tak bardzo zdesperowana stanem mojego trawnika , to ktoś mi nadał nawóz yara mila complex... Okazało się potem ,że bardzo dużo osób go używa , choć w sklepie ho raczej nie uświadczysz.. Ja zamawiałam w necie .. Do spóły z Beą .. Bo opakowania spore są .... Ale obie jesteśmy mega zadowolone ... Polecam

Ściskam i dobrego tygodnia życzę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
inag 20:50, 06 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witam!
Wspaniała ta wędzarnia! Robi wrażenie. Mój tata też zrobił ale ze starych cegieł i otoczona jest murkiem z kamienia polnego. Na pewno będziecie zadowoleni, bo nie ma nic lepszego jak własnoręcznie uwędzone wędliny czy ryby... Od razu życzę smacznego!!!
A co do trawy to jak to jest beznadziejny trawnik, to ja swojego nigdy nie pokaże! Nie dość, że podłoże beznadziejne, to jeszcze mamy dwa duże psy - suczki, które stale go podlewają i w tych miejscach "wzbogaconych" od razu robi się żółty;-( Uwierz, że masz piękny trawnik. Ja bym za taki wiele oddała..
Miłego wieczorku!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies