Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Katkak 10:26, 07 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)

ha, ha a ty wiesz , że ja karmnik sama z odpadkow zbijała bo też prosiłam i prosiłam i nic a że taki bądź jaki mi wyszedł to ptaszki nie przylatują w zimie bo stołówka nie na poziomie


O proszę, to może i ja podejmę wyzwanie i też spróbuję
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ania74 10:55, 07 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
No ja pokładam wielkie nadzieje w moim trawniku po wertykulacji i regeracji, bo i podsypałam nasionami i ziemią po całości... Na razie wygląda nieciekawie, minęły zakończenia zabiegów 4 dni. Saletra zupełnie się rozpuściła po wysianiu i podlaniu. A teraz codziennie jeszcze latam ze zraszaczem i podlewam, żeby urosła. Jak sfiksowana chodzę na czworakach po trawie i patrzę czy wyłazi....
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Tusiala 13:57, 07 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Żebym ja miała taką trawę... ech
KingaR 22:33, 07 kwi 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Piękna trawka! ale się napracowalas!
____________________
Mój skrawek zieleni
elzbieta_g 08:36, 08 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
gierczusia napisał(a)
Piękna focia tej forsycji na nocnym tle .. Jak udało Ci się to zrobić ???

sama nie wiem a co do trawnika i zabiegów to muszę poczekać aż M dorośnie do etapu wertykulacji i nawożenia
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 08:39, 08 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
inag napisał(a)
Witam!
Wspaniała ta wędzarnia! Robi wrażenie. Mój tata też zrobił ale ze starych cegieł i otoczona jest murkiem z kamienia polnego. Na pewno będziecie zadowoleni, bo nie ma nic lepszego jak własnoręcznie uwędzone wędliny czy ryby... Od razu życzę smacznego!!!
A co do trawy to jak to jest beznadziejny trawnik, to ja swojego nigdy nie pokaże! Nie dość, że podłoże beznadziejne, to jeszcze mamy dwa duże psy - suczki, które stale go podlewają i w tych miejscach "wzbogaconych" od razu robi się żółty;-( Uwierz, że masz piękny trawnik. Ja bym za taki wiele oddała..
Miłego wieczorku!

wędzarnia z cegieł też napewno super wygląda, nie wiem tylko czy my będziemy umieć korzystać z niej mój pies upodobał sobie największego bukszpana i go podlewa ,wolałabym jakby przeniósł się na trawkę
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 08:48, 08 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Kasiu próbuj

Ania zrobiłaś mu dobrze to się na pewno odwdzięczy

Marta kochana jak ty skończysz rewolucje i założysz nowy trawnik to mój będzie ugorem przy twoim

Kinga dzięki

moje nowalijki ruszyły ,sałatkę już na kanapkę urywam po jednym listku tylko niestety znów drutowce się pojawiły i zżerają mi sałatę od dołu


ta czekana na rozsadzenie


rzodkiewka


z drugiej strony całość posadzona pomidorkami
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Tusiala 08:50, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
No, no skromnisia jedna
elzbieta_g 08:54, 08 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Tusiala napisał(a)
No, no skromnisia jedna

haha
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Tusiala 08:59, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937

Sałata też już ładna u Ciebie. U mnie jeszcze nic nie drgnęło w warzywniku bo czekam na płot a znając życie by mi wszystko stratowali
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies