Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zaczątek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczątek ogrodu

as226 22:55, 13 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Marzena2007 napisał(a)


Witaj As
Każdy zaczyna powolutku, zdobywa wiedzę umiejętności. Z czasem zmieniają się gusta ogrodowe, doprecyzowuje sie Twój indywidulany styl. Masz czas, nie spiesz sie, ciesz się nowymi umiejętniściami i dzieciaczkami w najcudowniejszym wieku.
Podziwiam Cię za ogrom prac, bo gyd moja córka była mala to ledwo starczało mi czasu na skrzynki balkonowe....

Teraz jest dobry czas na ciachanie roślinek, kulkowanie, żywopłocikowanie do jesieni będą piekne nawet jak je troszke krzywo utniesz BUkszpany nie kielbasa odrosna, to moje ulubione stwierdzenie.


Dziękuje Marzenko za miłe słowa i poświęcony mi czas
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
as226 23:00, 13 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Viola napisał(a)
Asiu, dzielnie pracujesz w ogrodzie, wiem ile wysiłku trzeba, żeby doprowadzić ogród do takiego stanu jak u Ciebie U mnie w dalszym ciągu sznurkowy płot U Ciebie też? Trzmieliny na pniu masz przepiękne. Ja mam cztery krzaczki Emerald'n Gold- pięknie rosną, chyba są najbardziej żywotne z moich roślin. Bardzo chcę kupić na pniu, ale w tym sezonie jakieś brzydkie były, pieńki krzywe i takie rachityczne raczej. Poczekam, aż znajdę coś ładniejszego. Pozdrawiam


Violu, tak ogrodzenie sznurkowe Też uwielbiam trzmieliny, mam różne, piękne są. Dzięki za odwiedziny.
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
as226 23:10, 13 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Tess napisał(a)


W najeżonym problemami realu
Dołująco u mnie ostatnio, nawet na ogród i O. nie miałam czasu i ochoty.


Teresko w takim razie przepraszam, że zapytałam tak. Życzę Ci rozwiązania wszelkich problemów i wiary w lepsze jutro. Trzymaj się Kochana. Przytulam Cię bardzo mocno. Całuje
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Madziarzeszow 08:35, 16 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Asiu już pięknie się zrobiło , teraz musimy tylko poczekać , aż wszystko urośnie i będzie cudnie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Tess 12:52, 16 lip 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12190
Asiu, czy u Anuli swego czasu pytałaś o tę hostę?
anula_wn napisał(a)




Mam taką. Albo podobną
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
as226 16:05, 16 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Tess napisał(a)
Asiu, czy u Anuli swego czasu pytałaś o tę hostę?


Mam taką. Albo podobną



Teresko nie, ja nie pytałam, ale ładna i pasowałaby mi przed rododendronami tak sobie ostatnio to wymyśliłam, strona wschodnia od ok. 13 cień, więc da radę
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
as226 16:22, 16 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Tess napisał(a)
Asiu, czy u Anuli swego czasu pytałaś o tę hostę?


Mam taką. Albo podobną


Teresko z hortensji od Ciebie będzie tylko jeden kwiat, jak będzie w pełni obfotografuje z dedykacją
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Magda_ 19:31, 16 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
fajny ogród w takim ogrodowiskowym stylu

a duży bukszpan wymiata
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Tess 22:12, 16 lip 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12190
as226 napisał(a)


Teresko z hortensji od Ciebie będzie tylko jeden kwiat, jak będzie w pełni obfotografuje z dedykacją


Jeden??? To poszalały
No ale też to przesadzanie musiały odchorować.

Na zdjęcie czekam z niecierpliwością

A dbasz o nie dostatecznie? Karmiłaś w fazie wzrostu saletrą amonową a w fazie zawiązywania pąków - potasem?
Bo to straszne żarłoki są. Ale odwdzięczają się za to z nawiązką

To kiedy przyjeżdzasz po hosty? Miałabym też na zbyciu tawułki białe, tawuły, przywrotnik alpejski, może jakieś odnóżki żurawek by się znalazły...
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
as226 00:12, 17 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Tess napisał(a)


Jeden??? To poszalały
No ale też to przesadzanie musiały odchorować.

Na zdjęcie czekam z niecierpliwością

A dbasz o nie dostatecznie? Karmiłaś w fazie wzrostu saletrą amonową a w fazie zawiązywania pąków - potasem?
Bo to straszne żarłoki są. Ale odwdzięczają się za to z nawiązką

To kiedy przyjeżdzasz po hosty? Miałabym też na zbyciu tawułki białe, tawuły, przywrotnik alpejski, może jakieś odnóżki żurawek by się znalazły...


No poszalały, aż jeden, ale wyglądają cudnie, tak zdrowo. Odchorowują przycięcie i przesadzenie to pewne.

Mam nawóz do hortensji.

Teresko może uda się w sierpniu albo będę błagać i szlochać o wysyłkę. Na wszystko zachłannie się zapisuje.

Nasza rodzinna historia, opowiada mój mąż:"pojechałem po 3 kwiatuszki, a bagażnika nie mogłem zamknąć", więc nie wiem czy tak chętnie ze mną pojedzie


Dziękuje i dobrej nocy życzę
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies