Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Pokaż wątki Pokaż posty

W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni....

Tusiala 11:40, 18 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Z tej strony ogrodu mam też taką rabatę







Tusiala 11:58, 18 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Zdjęcia robione z tarasu:









Tusiala 12:09, 18 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Przyznam się, że tyle nawklejałam zdjęć bo chciałabym żeby Danusia mi doradziła co należałoby poprawić, przekopać, jak poprowadzić linie między trawnikiem a rabatami. Jakie rośliny powinnam dokupić i w których miejscach je posadzić. Marzy też mi się placyk żwirowy z meblami ogrodowymi. Tylko gdzie go zrobić?

Nati 17:34, 18 paź 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
pięknie już jest a jeszcze lepiej się zapowiada
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
szczypiorek 18:14, 18 paź 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Witaj Marto!
Wpadłam z wizytą i kwiatka gospodyni przyniosłam

Zieleń piękna w Twoim ogrodzie, bardzo spodobały mi się bukszpanowe obwódki. Jak gęsto sadziłaś roślinki?
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
Ewa4 19:11, 18 paź 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pięknie jest a jeszcze chcesz udoskonalić to ja się wpisuję i będę podglądać.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Gardenarium 23:22, 18 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przeleciałam może za szybko, na analizę ogrodu musiałabym posiedzieć dłużej, a dwa dni nie miałam internetu więc muszę nadrobić wątki tematyczne, ale zwiewnie jest i ładnie, czy celowo jest tak zielono?

Nie ma plam kolorów celowo?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margoth 23:40, 18 paź 2013

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Marta, jako mama dwóch chłopaków radzę Ci dobrze zabezpieczyć schody do piwnicy i brzegi obniżenia terenu, żeby synek nie wpadł, bo tuż obok jest jego ulubiony skalniak z żabami.
____________________
Ogród Margoth
Tusiala 12:06, 19 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Dziękuję dziewczyny za tak miłe słowa Mam nadzieję, że będziecie wpadać w każdej wolnej chwili.

Margoth zabezpieczenia będę stawiała na wiosnę bo na razie i tak nie spuszczam go z oka.

Danusiu cieszę się, że wpadłaś. Lubię bardzo zieleń i to w każdym jej odcieniu. Poza tym lubię, gdy zimą też jest zielono stąd sporo iglaków. Gdzie niegdzie pojawiają się jakieś kolory tylko, że niestety mam pojedyncze sztuki i nie widać tego na zdjęciach. A w oddali to już wcale. Teraz wiem, że powinnam kupować wiele sztuk z danego koloru aby te plamy było widać. Chciałabym aby tych plam było więcej. Danusiu poczekam aż znajdziesz czas. Poza tym jeszcze dzisiaj skanuję mapkę działki żeby było widać jej konkretny kształt. I jeszcze moje stare rysunki ale i tak chciałabym żebyś „maczała w tym palce” Bardzo Ci dziękuję, że jesteś
Tusiala 21:15, 19 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Witajcie wieczorową porą
Chciałam teraz wgrać mapki mojej działki.

Pierwsza z nich jest zupełnie "surowa". Tylko domek.



Na drugiej jest już garaż i metry przeze mnie wpisane.



Ostatnia mapka to moje rysunki, które zaczęłam robić ze dwa lata temu.



Mam nadzieję, że jest to w miarę widoczne. Wybaczcie za słowo "rysować" bo to za wiele powiedziane Wcale nie umiem rysować.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies