Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 19:56, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
lojalna_ napisał(a)
Pozdrawiam milutko


Rozplenica piekna a robotna dziewczyna i tak ładnie czysciutko dopracowane miejsce



Z okazji 3 seteczek urodzaju zycze jeszcze wiekszego


Te rozplenice są cudowne, szkoda, że tak późno startują, wołałabym, by zaczynały już wiosną- byłyby ozdobą i cieszyły cały czas. A jeśli chodzi o mnie, to ja z tych co lubią na tarasie kawkę pić, no ale z drugiej strony, to nie znoszę bałaganu w ogrodzie. i chcąc nie chcąc do pracy sama siebie zapędzam.

Za życzenia dziękuje bardzo.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Madzenka 20:54, 11 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasik napisał(a)


Marzenko- dopiero wiosną
U mnie dziś już jest mocno wilgotno, no i po bukszpany dopiero na wiosnę będę jechała, ale mam tyle rabat rozbabranych, że muszę sobie to jakoś poukładać.
Łapię się na tym, że cały czas myślę o tych nowych nasadzeniach i nie mogę normalnie funkcjonować., a jak będę miała to wszystko w głowie- choć szkielet- to będzie mi prościej żyć


Też tak mam i dlatego dobrze cię rozumię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasik 21:03, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Marzena2007 napisał(a)


Też tak mam i dlatego dobrze cię rozumię


Tak podobno mają ludzie poukładani. Kiedyś taka nie byłam i prościej było, A dziś? lubię porządek, a że ogród nie da się uporządkować na zawołanie, to przyjdzie mi się jeszcze pomęczyć.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kindzia 14:11, 12 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Rozrośnie Ci się pod tym płotem szybciorkiem, nic się nie bój. Zobaczysz za rok! Już to widzę...

Niedawno Twoje Dziecko pożegnałam...trochę mi będzie brakowało jej szczebiotu...Już sobie jedzie, meldowała

Kasiu, dzisiaj Miedzian użyty wg polecenia Grzesia, zamelduj Mu

Buziaczki do Was jadą, wieczorem odbierzesz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasik 18:25, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zaczyna się znów szaleństwo ozdób świątecznych. Obiecałam sobie, że już nic nie kupię




____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:26, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 18:35, 12 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Uff jak dobrze zobaczyć, że nie tylko ja latam w pierwszej połowie listopada za ozdobami świątecznymi Super serduszka.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasik 19:47, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Luki napisał(a)
Uff jak dobrze zobaczyć, że nie tylko ja latam w pierwszej połowie listopada za ozdobami świątecznymi Super serduszka.
Łukasz- muszę Cię zmartwić. Ja je kupiłam przy okazji. Już w tamtym roku powiedziałam sobie, że więcej nie

No chyba, że się trafi.
A te ? w dobrej cenie- żal było nie kupić.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:52, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Rozrośnie Ci się pod tym płotem szybciorkiem, nic się nie bój. Zobaczysz za rok! Już to widzę...

Niedawno Twoje Dziecko pożegnałam...trochę mi będzie brakowało jej szczebiotu...Już sobie jedzie, meldowała

Kasiu, dzisiaj Miedzian użyty wg polecenia Grzesia, zamelduj Mu

Buziaczki do Was jadą, wieczorem odbierzesz


Muszę wymyśleć jakieś kwiateczki tuz pod płotem, by zza trawek wyzierały i wykończyć czymś na dole. Co to będzie- na dziś nie wiem- może wpadnie mi coś do głowy. Moje dziecko za chwilkę Grześ odbierze- teraz poszczebiocze- (Mam nadzieję) u mnie.
Rysio spisał się bardzo ładnie- możesz mu złożyć gratulacje. roślinki się odwdzięczą.
Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Zielona 20:46, 12 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasik, a gdzie takie cuda "przy okazji" upolowałaś? Serduszka dzwonią?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies