Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Gardenarium 20:59, 12 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam identyczne od lutego czyli walentynek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasik 21:03, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zielona napisał(a)
Kasik, a gdzie takie cuda "przy okazji" upolowałaś? Serduszka dzwonią?


Troszkę dzwonią były jeszcze gwiazdki.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 21:09, 12 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Gardenarium napisał(a)
Mam identyczne od lutego czyli walentynek


No to widzę, że gusta mamy podobne. Dla mnie , to bardzo miłe.
Nie jeden raz wracam do zamieszczonych przez Ciebie zdjęć i nie mogę się napatrzeć na ozdoby i wystrój nie tylko Świąteczny panujący w Twoim domu.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mala_Mi 08:42, 13 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Zara to paskuda Właśnie wykopała mi milionowy raz wielką dziurę pod rodkiem przy domu. Czarna ziemia jest na całym granicie i elewacji.

Już nie wiem co robić, by przestała.


U mnie tak samo, są miejsca gdzie nie ma bata, musi kopać i już. Na froncie jest płotek, a z tyłu zostawiłam rabatę niech kopie..trudno, też ogrodnik. Co lepsze wykopałam i przesadziłam.

Oglądam jesienne róże..... z liśćmi... piękny widok... bo w różach to już nie zachwycam się kwiatami tylko tym czy maja liście.

Miskantów zza pęcherznicy nie będzie widać. Miskanty lubią światło, a pomiędzy żywopłotem z tujek i pęcherznicą... zaginą.. i będą niewidoczne. Tak mi się wydaje. Pęcherznice to potwory rosną nawet cięte. Jest niższa odmiana o czerwonych liściach. Nazwa wypadła z głowy.. może ona zamiast Diablo. Agnieszka "loczek" ją ma.

Chcesz carexy gdzieś posadzić??? Wciśnij na frontowa rabatę, nie będzie taka smutna. Ale ja z tych co lubią kolorowo... widziałaś moją frontową...

Plany sylwestrowe super macie

Rabata z hortkami super.. lepiej niż świerki co by urosły wielkie śmieciuchy.

I tyle ogarnęłam do kawusi.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasik 19:40, 13 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Mala_Mi napisał(a)


U mnie tak samo, są miejsca gdzie nie ma bata, musi kopać i już. Na froncie jest płotek, a z tyłu zostawiłam rabatę niech kopie..trudno, też ogrodnik. Co lepsze wykopałam i przesadziłam.

Oglądam jesienne róże..... z liśćmi... piękny widok... bo w różach to już nie zachwycam się kwiatami tylko tym czy maja liście.

Miskantów zza pęcherznicy nie będzie widać. Miskanty lubią światło, a pomiędzy żywopłotem z tujek i pęcherznicą... zaginą.. i będą niewidoczne. Tak mi się wydaje. Pęcherznice to potwory rosną nawet cięte. Jest niższa odmiana o czerwonych liściach. Nazwa wypadła z głowy.. może ona zamiast Diablo. Agnieszka "loczek" ją ma.

Chcesz carexy gdzieś posadzić??? Wciśnij na frontowa rabatę, nie będzie taka smutna. Ale ja z tych co lubią kolorowo... widziałaś moją frontową...

Plany sylwestrowe super macie

Rabata z hortkami super.. lepiej niż świerki co by urosły wielkie śmieciuchy.

I tyle ogarnęłam do kawusi.


Mam świadomość, że te psy lubią kopać, ale pogodzić się z tym nie mogę, ma ogród z sadem 1000 m i jakoś moje rodki kopie.

Liście na różach tylko niektórych- myślę, że trzeba pryskać, a my to robiliśmy tylko w maju.

Co do pęcherznicy - musze poczytać, bo u Kindzi widziałam tak ładnie ogarniętą. Pogadam z nią, bo będziemy się widziały jeszcze przed świętami
Ja tez lubię kolorowo, a i takie doradzanie bardzo. Właśnie tego bym chciała- by ktoś okiem swoim spojrzał i doradził.

Buziaka przesyłan
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mathildis 14:49, 14 lis 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Pęcherznica, która słabiej przyrasta to lady in red (w dodatku jest ładniejsz niż diabolo, ma ją także Gosia z Kubusiowa - zdjęcie 1 i 2 na stronie:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3433-kubusiowo-ii?page=227

zwykła żółta i diabolo rosną wieeeeeelkie, mimo cięcia
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
malgorzata_s... 14:54, 14 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasku znowu weekend Serducha cudne, ja właśnie cuda świąteszne w Eurofiranach oglądałam i mam zawrót głowy Święta w tym roku długie będą to się nacieszymy ozdobami i klimatem
Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 16:48, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik napisał(a)
Zaczyna się znów szaleństwo ozdób świątecznych. Obiecałam sobie, że już nic nie kupię






Ale cudne!
tak, tak, poukładani mają pod górkę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 22:44, 14 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Mathildis napisał(a)
Pęcherznica, która słabiej przyrasta to lady in red (w dodatku jest ładniejsz niż diabolo, ma ją także Gosia z Kubusiowa - zdjęcie 1 i 2 na stronie:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3433-kubusiowo-ii?page=227

zwykła żółta i diabolo rosną wieeeeeelkie, mimo cięcia


Aniu- dzięki wielkie, że zaglądnęłaś i za podpowiedź. Zobaczę w mojej szkółce. Chodzi mi o to by pojedyncze rośliny nie zdominowały rabaty. 'Kubusiowo pooglądałam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:46, 14 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasku znowu weekend Serducha cudne, ja właśnie cuda świąteszne w Eurofiranach oglądałam i mam zawrót głowy Święta w tym roku długie będą to się nacieszymy ozdobami i klimatem
Buziaki


Gosieńko ja już nawet nie chodzę do takich sklepów. Te serduszka to tak mimo chodem,

A na Święta czekamy wszyscy i na klimat i nastrój. Odpoczniemy troszkę .

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies