Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Madzenka 10:16, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kolejne plany ? Zamierzasz je zmaterializować jeszcze teraz czy dopiero wiosną?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasik 10:49, 09 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Marzena2007 napisał(a)
Kolejne plany ? Zamierzasz je zmaterializować jeszcze teraz czy dopiero wiosną?


Marzenko- dopiero wiosną
U mnie dziś już jest mocno wilgotno, no i po bukszpany dopiero na wiosnę będę jechała, ale mam tyle rabat rozbabranych, że muszę sobie to jakoś poukładać.
Łapię się na tym, że cały czas myślę o tych nowych nasadzeniach i nie mogę normalnie funkcjonować., a jak będę miała to wszystko w głowie- choć szkielet- to będzie mi prościej żyć
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:22, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Dzisiaj troszkę popracowałam i choć lenia miałam okrutnego, to miejsce pod płotem, przy samej drodze mus było ogarnąć.

Po wyciagnięciu świerków okazało się, że hortki niektóre jeszcze kwiatki kremowe mają. To wynik tego, że były zacieniane przez młode drzewka skwierków, tworzyła się wilgoć, a w nogach było dość sporo mchu. Dziś cały pas odsłonięty- zostały dwie choinki do wycięcia na Święta.

I tak pięć hortensji dostało towarzystwo pięciu Morning Ligt. Za ostatnia- piątą, posadziłam Miskanta Sarabande- mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie i będzie piękny.
Teraz muszę znaleźć ładne kwiatki, które tam dosadzę, by razem z trawkami i hortkami utworzyły ładną rabatę.

Trawnik mocno oberwał po wykopywaniu świerków i dopiero wiosną zostanie doprowadzony do porządku.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:38, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zdjęcie z tamtego roku- świerki jeszcze w ziemi



Dziś jest troszkę ubogo, ale to początek i start do nowej rabaty.



____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:47, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
I trochę jesieni.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 18:51, 11 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu jak pięknie jeszcze róże kwitną Jesień? Temperatury prawie letnie, kwiaty wiosenne kwitną. Pomieszane wszystko Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 18:55, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
,,Trochę jesieni bardzo śliczne , róże o tej porze takie piękne????Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
lojalna_ 18:55, 11 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pozdrawiam milutko


Rozplenica piekna a robotna dziewczyna i tak ładnie czysciutko dopracowane miejsce



Z okazji 3 seteczek urodzaju zycze jeszcze wiekszego
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kasik 19:50, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu jak pięknie jeszcze róże kwitną Jesień? Temperatury prawie letnie, kwiaty wiosenne kwitną. Pomieszane wszystko Buziaki


Róż już ostatnie podrygi, a i rzeczywiście pierwiosnki oszalały. Najgorzej bo tulipany kiełkują.
U nas dzisiaj była dobra pogoda do pracy, ale słońca było ociupinkę.
Ja mam taką cichą nadzieję, że ta zima będzie krótka i łagodna, a najlepiej, to chciałabym zasnąć zaraz po Nowym Roku (bo Nowy Rok spędzimy z Kasią i Rysiem ) i obudzić się wiosną.

Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:52, 11 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
,,Trochę jesieni bardzo śliczne , róże o tej porze takie piękne????Pozdrówka.


Pozdrawiam i ja Choć jesień nastraja nostalgicznie, to nie można jej odebrać uroków. U mnie troszkę ją widać, ale na ładną jesień przyjdzie mi jeszcze parę latek poczekać.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies