Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Milka 11:01, 05 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu, różami się zachwyciłam, wręcz cudownie kwitną, nawet jak ciepło jest, to nie u każdego tak
Tak, jak inni jestem za 2 wersją, masz co planować, ale już wiadomo, że będzie tylko piękniej zazdraszczam ilości wolnego miejsca, bo ja już nie mam gdzie i ruszam na ulicę
Buziolki, udanego długiego weekendu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 13:24, 05 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasia...Ty wiesz jak u mnie z planowaniem na odległość...jeszcze jak zobaczę na żywo, to czasem mnie tknie, ale tak...nie potrafię...Julcię męcz w zimie. Jak ma wenę, to razem z Anią idą jak burza...
I tak jestem pewna, że zrobisz tę rabatę koncertowo, przecież potrafisz

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i całuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 18:55, 05 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiu moje berberysy całkiem bezobsługowe nie są. W trzecim sezonie ciut je korygowałam aby były ladnymi kulkami. Ale pierwsze dwa lata autentycznie nic nie trzeba robić...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasik 19:39, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
GorAna napisał(a)
Kasiu, pozdrawiam....jeśli chodzi o nową rabatę, to mnie również bardziej przypadła do gustu druga wersja....jest mniej pracochłonna....tak czy owak, będziecudnie


Obym Aniu umiała to wszystko w realu zrobić, bo w kompie idzie jak z płatka i potu nie widać.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:59, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)
Kasiu, różami się zachwyciłam, wręcz cudownie kwitną, nawet jak ciepło jest, to nie u każdego tak
Tak, jak inni jestem za 2 wersją, masz co planować, ale już wiadomo, że będzie tylko piękniej zazdraszczam ilości wolnego miejsca, bo ja już nie mam gdzie i ruszam na ulicę
Buziolki, udanego długiego weekendu


Irenko - długi weekend nie dla mnie, bo do pracy w poniedziałek maszeruję.
Ale nie narzekam, życie

Rabatka z berberysami jeszcze do dopracowania. Ja mam tak, że planuję tylko szkielet, a potem już w realu dopracowuję. Bo co bym miała zrobić z roślinkami, które spodobają mi się w przyszłym sezonie muszę sobie zostawić małe pole manewru.

Miejsca u mnie rzeczywiście jeszcze dużo, ale nie wszystko na raz- potrzeb jest więcej niż ogród kwiatowy. po troszkę, bez stresu.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:03, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Kasia...Ty wiesz jak u mnie z planowaniem na odległość...jeszcze jak zobaczę na żywo, to czasem mnie tknie, ale tak...nie potrafię...Julcię męcz w zimie. Jak ma wenę, to razem z Anią idą jak burza...
I tak jestem pewna, że zrobisz tę rabatę koncertowo, przecież potrafisz

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i całuję


No przecież widziałaś na żywo to ta lewa strona, a obok działka na sprzedaż.

Nie będę Cię molestowała, to taki ogólny plan zrobiłam, by sobie samej troszkę w głowie myśli poukładać. A jeśli do tego ktoś potwierdzi słuszność wyboru lub podpowie co nieco, to tylko lepiej.

Buzioliki dla Ciebie
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 20:03, 05 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
O Trzy seteczki Gratki słonko
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 20:08, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Marzena2007 napisał(a)
Kasiu moje berberysy całkiem bezobsługowe nie są. W trzecim sezonie ciut je korygowałam aby były ladnymi kulkami. Ale pierwsze dwa lata autentycznie nic nie trzeba robić...


Marzenko- ja mogę korygować. - to nie problem, byleby ładnie wyglądało. Troszkę martwi mnie ich cena, bo u nas jeden nieduży 22zł, a ja ich tam potrzebuję i do tego troszkę wolno przyrastają, a ja z tych niecierpliwych.
Ale cóż zrobić, jak one mnie tak mocno czarują, a jak już mnie cos czaruje, to kończy się wiadomo jak

Zima długa- będę intensywnie myśleć.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:09, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
O Trzy seteczki Gratki słonko


Dzięki Gosiaczku - przybiegasz z moimi ukochanymi kwiatkami- przepiękne są.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 20:15, 05 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu u nas berberysy po 12 i 15 zł Musisz znowu przyjechać i zakupy zrobić
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies