Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Iwk4 11:24, 14 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kamilko, ładnie to idzie na rabatce. Nie myslalas, aby zacząć wyprowadzać stożki z tych trzech dużych bukszpanow? Może dałoby rade? Nie musialabys nowych kupować. Jak SA wąskie dołem, można by pod sadzić dodatkowymi małymi bukszpanami, tak u Aby - art było, jak sądziła. One tez nie były od razu takie wielkie. A twoje maja potencjał.
____________________
Ogródek Iwony II
Kamajla 12:43, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Myślę o tym Iwonko zobaczymy jak się będą prezentować w przyszłym roku. Any były jednak trochę większe, moje tak do kolana sięgają, może trochę wyżej. Na razie nie niech sobie zdrowo rosną

Pozdrawiam Cię serdecznie, widziałam Twoje plany
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 12:46, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Marzena2007 napisał(a)
Świetne te buksiki z plantacji Pieknie sie od razu zrobiło i zima będą cieszyc oczy. Za to kocham bukszpany




jeszcze tyle do zrobienia, ale tych parę zielonych "kulek" za oknem już cieszy i człowiek co chwilę spogląda na nie.
Ostatnio byłam w Twoich fotorelacjach i patrzyłam na instruktaż cięcia kulek - aż niemożliwe, że tak pusto było u Ciebie

Buźka!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 12:47, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Viola napisał(a)
Kamilo, a ja za każdym razem jak do Ciebie zaglądam, to uśmiecham się do tego kotka na avatarku. Jest cudowny


jak będę w domu to specjalnie dla Ciebie wkleję jeszcze jakąś fotkę
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MAD 14:41, 14 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Super Ci idzie realizacja Danusiowego planu. Cudne okazy cisów i buksów. Zazdraszczam i podglądam na bieżąco!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Malgosik 16:01, 14 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
mi też przyszło do głowy, ze te kulki maja takie wysokie przyrosty, że możesz je wiosną ciachnąć na stożki
____________________
Ogród na glinie
Kasia73 20:01, 14 paź 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Pięknie u Ciebie przybywa
nieważne że sadzone po nocy też tak sadziłam w sobotę, poprostu teraz to już musi pięknie rosnąć.

a i pocieszę Cię troszkę w sprawach chorób dzieciowych kiedyś wszelkie inhalacje i inne wdychacze przestaną być potrzebne aż się sama zdziwisz, że masz takie zdrowe dziecko wiem z autopsji
Kamajla 22:21, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Kasia73 napisał(a)
Pięknie u Ciebie przybywa
nieważne że sadzone po nocy też tak sadziłam w sobotę, poprostu teraz to już musi pięknie rosnąć.

a i pocieszę Cię troszkę w sprawach chorób dzieciowych kiedyś wszelkie inhalacje i inne wdychacze przestaną być potrzebne aż się sama zdziwisz, że masz takie zdrowe dziecko wiem z autopsji


Dzięki za pocieszenie

A cisy i dzieci niech rosną nam zdrowo
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 22:22, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
MAD napisał(a)
Super Ci idzie realizacja Danusiowego planu. Cudne okazy cisów i buksów. Zazdraszczam i podglądam na bieżąco!


Dzięki MAD, za wizytę i dobre słowo. Chociaż tak myślę, że z projektem Danusi ciężko nie radzić sobie z realizacją A cisy i buksy, tfu, tfu
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 22:23, 14 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Malgosik napisał(a)
mi też przyszło do głowy, ze te kulki maja takie wysokie przyrosty, że możesz je wiosną ciachnąć na stożki


wiosną machnę im sesję i razem uradzimy co z nimi robić
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies