Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 23:06, 13 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Jesienny jest w pięknym głębokim granacie z naszytymi granatowymi dyskretnie odznaczającymi się grubymi koralami. Jest jakby "ubrany" w sweterek. Kiedyś go pokazywałam. zaraz spróbuję znaleźć zdjęcia
O tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3929-na-lowieckiej?page=135
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 23:13, 13 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Erotyczny dynamit o skórze jak aksamit... mam same dobre wiadomości....

Słucham słucham i musze powiedzieć, ze chcoc nie jest to typ muzyki, która na codzień mi towarzyszy to jest ona bardzo przyjemna, wpada w ucho nawet mojej córce (ciekawe co jej powiem gdy zapyta co to jest erotyczny dynamit, albo odspiewa to przy babci) i jesli dostanę kiedys mandat za przekroczenie prędkości to bedzie wina Twojego M i Jego ekipy

A swoją drogą to muszą Oni bardzo pozytywnie zakręceni.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 22:13, 14 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Bardzo się cieszę. M-owi chyba nie powiem bo jeszcze mu sodówka do głowy uderzy Chłopaki są bardzo sympatyczni i tak jak powiedziałaś zakręceni maksymalnie. Muzyka to pasja każdego z nich.
Wiesz, wnuczka mojej sąsiadki 5-letnia Ola, też uwielbia piosenkę "erotyczny dynamit" ale nie wiem czy jej wytłumaczyli sens słów... Słucha podobno tego w kółko..
Mam nadzieję, że babcia niedosłyszy tego w razie czego A odpowiedzialności za mandaty już teraz się zrzekam

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
babka 23:26, 14 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Haaa uśmiałam się z upodobań małolatów Pamiętam jak dwuletnia córka znajomych namiętnie wyśpiewywała bez końca refren "Love Shack" - Acid Drinkers
Wianek jesienny włóczkowy - bombowy! Nawigatorka Ty to jesteś nieziemsko pomysłowa i zdolna !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
frezja 23:52, 14 paź 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inag napisał(a)

Wiesz, wnuczka mojej sąsiadki 5-letnia Ola, też uwielbia piosenkę "erotyczny dynamit" ale nie wiem czy jej wytłumaczyli sens słów... Słucha podobno tego w kółko..



swego czasu moje przedszkolaki śpiewały"za ten papieros tuż po i ten szampan tuż przed...."..prym wiodła Ania ...nie wiem,czy ktoś tłumaczył 6-letniej dziewczynce
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Borbetka 08:19, 15 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Aj, jakie ładne połączenie kolorów w wianku. Szary i bordo. Cudnie. A ogród w słońcu, przyjemnie popatrzeć na niego.
____________________
borówcowy wizytowka
nawigatorka 10:43, 15 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Hihi Ilona.zostala moim menagerem
Dziekuje dziewczyny za mile slowa.nawet nie wiecie jak czasem czlowiekowi tego potrzeba a wianki po prostu uwielbiam robic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Margarete 15:36, 15 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wianki cudne, oba tu pokazywane...ten granatowy wełniany stwarza takie wrażenie ciepełka, przytulnie sie robi na przekór pogodzie za oknem jak sie go oglada...a ten z bordowo-fioletowo-rózowymi kolorami daje powera na depresje jesienne...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
nawigatorka 16:02, 15 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Trzeci wianek mknie do Ciebje Ilono.jak dobrze pojdzie jutro bedzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 16:29, 15 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
musze sobie namierzyc ten "erotyczny dynamit"
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies