Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

Alisonek 13:22, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Kalafiory, buraki liściowe, groszek na kulki, rabarbary i koperek

buraczki i truskawki

i jeszcze trochę kwitnących truskawek. Franio tylko czeka na czerwone owoce
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 13:25, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
ze specjalną dedykacją dla Przemka-skorzonera jeszcze malutka ale chce się jej żyć oraz czosnek zimowy i cała masa brukselek (Winter is coming)

____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
AsiaK_Z 13:25, 15 maj 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Alu, grządki równiutkie jak we wojsku kawał pracy wykonane, teraz tylko czekać na zbiory
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Alisonek 13:28, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
a teraz ta bardziej zaniedbana, niestety część ogrodu. w tym tygodniu mocne postanowienie nadrobić zaległości
i dzięki temu że wszystkie chwasty miały czas rosnąć takie coś mi urosło, czy to chwast, czy jakąś roślinka ozdobna mi się pojawiła?? pomóżcie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 13:30, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
AsiaK_Z napisał(a)
Alu, grządki równiutkie jak we wojsku kawał pracy wykonane, teraz tylko czekać na zbiory
Pozdrawiam cieplutko

Kochana jesteś :* praca na kolanach daje efekty prawie jak w islamie we wszystkie strony padałam na kolana
rzodkiewki, sałatę i kalarepkę już jedliśmy
ja równie ciepło pozdrawiam, buziak
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 13:32, 15 maj 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
To jest śniedek baldaszkowaty, cebulowa roślinka ozdobna.Tworzy kempki a liście ma podobne do szafirka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gardener27 13:33, 15 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja w tym sezonie znowu bez skorzenery, nigdzie nie było nasion a można było zamówić
Jak tam rozplenica ode mnie ? Ja siałem drugi raz z nasion jakie dałem koleżance z pracy Bardzo ładnie wzeszły ale obecnie to maleństwa
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Alisonek 13:35, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Wisteria kwitnie!!!! jest cudna! prezentuje się tak i szkoda że zapachu nie można przez komputer przekazać

a w zeszłym roku glicynia miała tylko kilka mizernych kwiatków (zdjęcie dla porównania z 2015 r.)
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 13:40, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To jest śniedek baldaszkowaty, cebulowa roślinka ozdobna.Tworzy kempki a liście ma podobne do szafirka

Dziękuję Gosieńko za szybką odpowiedź, wiedziałam że tutaj ktoś mi pomoże jestem ciekawa skąd on się u mnie znalazł. ważne że już wiem żeby mu krzywdy nie robić
A jak już zostałaś wywołana, to pokaże jak się mają hosty od Ciebie bo już zaczęły pokaz swoich pięknych liści


Wiesz jak na nie patrzę to zawsze o Tobie myślę ściskam mocno
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 13:45, 15 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gardener27 napisał(a)
Ja w tym sezonie znowu bez skorzenery, nigdzie nie było nasion a można było zamówić
Jak tam rozplenica ode mnie ? Ja siałem drugi raz z nasion jakie dałem koleżance z pracy Bardzo ładnie wzeszły ale obecnie to maleństwa

Trzeba było zadzwonić i powiedzieć że nie masz nasion, aleś Ty dupa jest
jakaś trawka mi wzeszła, ale nie wiem czy to Twoje rozplenice czy jeszcze inne nasionka bo coś tam z paczki siałam i teraz nie wiem które to może byc
u mnie po zimie ani jedna z turzyc nie przetrwała zobacz jak tragicznie wyglądają. reszta traw już powoli zaczyna żyć więc tylko z nimi jest problem.
o i tutaj jedyne miejsce gdzie w zeszłą sobotę udało mi się zrobić kancik
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies