Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

stychaz 10:15, 19 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
bleebla napisał(a)


A dużo potrzebujesz? Może się toną podzielimy
Widziałam też ogłoszenie na gum malej ilości, ale kolor czerwony i czarny, a Ty pewnie szukasz szarego.

Jak coś znajdę dam znać. Małe ilości kostki są droższe od tony i w ogóle się to nie kalkuluje


Myślę, że ja potrzebuje znacznie mniej niż by Ci z tony zostało Chciałam zrobić brzegi trawnika i placu żwirowego. Szukam szarego. Potrzebuję ilości raczej na kg.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
ewakatowice 10:18, 19 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
No to decyzja zapadła
Pogoń trochę eMusia z realizacją kałuży już nie mogę się doczekać.
Niecierpliwa jestem

Będzie dobrze. Proste rozwiązania są z zasady zawsze najlepsze
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
bleebla 10:25, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Jagodaa napisał(a)
Mnie się jednak wciąż nie widzi przyklejenie granitu do drewnianego domku. Krzyczcie na mnie, ale jakoś nie mogę się przekonać... dom, domek drewniany i granitowa donica, wg mnie to wszystko na za małej powierzchni działoby się . Na tarasie donica zostaje?


Drewnianego domku nie będzie widać w przyszłości. Donica miała też taki plus, że posadzony w niej ekran z cisa zasłonił by drewurnię 3/4, a tak będę czekać dłużej.

Jeśli zrobiłabym tą donicę, przemalowałabym też taras razem z donicą na szaro. Miało by to wtedy ręce i nogi.

No ale to tylko gdybanie teraz.
Myśl intensywnie o festiwalu traw
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 10:29, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
stychaz napisał(a)


Myślę, że ja potrzebuje znacznie mniej niż by Ci z tony zostało Chciałam zrobić brzegi trawnika i placu żwirowego. Szukam szarego. Potrzebuję ilości raczej na kg.


Przeliczysz ile? Od razu pytałabym się o Twoje kilka kilo. Będziesz robić brzeg na dwie kostki czy jedną? No i jaki wymiar kostki potrzebujesz?

edit: Wolne masz ?
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 10:33, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
ewakatowice napisał(a)


Będzie dobrze. Proste rozwiązania są z zasady zawsze najlepsze


Ooo podoba mi się to zdanie.

ewakatowice napisał(a)
Pogoń trochę eMusia z realizacją kałuży już nie mogę się doczekać.
Niecierpliwa jestem


Właśnie dzwoniłam i skubany nie odbiera. Pewnie wie co się kroi
____________________
Aga - Mała eLeczka
stychaz 14:23, 19 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
bleebla napisał(a)


Przeliczysz ile? Od razu pytałabym się o Twoje kilka kilo. Będziesz robić brzeg na dwie kostki czy jedną? No i jaki wymiar kostki potrzebujesz?

edit: Wolne masz ?


Wolne mam niestety kończy się w niedzielę. Policzę i dam Ci znać w najbliższej przyszłości. Dzisiaj szykuje się na gości.

Ale zadam Ci pytanie z innej beczki - czy nie zastanawiałaś się, aby donicy i "źródełka" nie zrobić z wylanego betonu? Gładko, bez podziałów kosktowych. Myślę, czy tej kostki nie będzie wtedy za dużo.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
bleebla 21:17, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
stychaz napisał(a)


Wolne mam niestety kończy się w niedzielę. Policzę i dam Ci znać w najbliższej przyszłości. Dzisiaj szykuje się na gości.

Ale zadam Ci pytanie z innej beczki - czy nie zastanawiałaś się, aby donicy i "źródełka" nie zrobić z wylanego betonu? Gładko, bez podziałów kosktowych. Myślę, czy tej kostki nie będzie wtedy za dużo.


Justyś, dużej donicy nie będzie. To już postanowione. Lubię kostkę granitową więc kałuża będzie z niej zrobiona, no i brzeżki trawnika też. Myślałam o betonie przez jakiś czas i krawężnikach betonowych, ale mi przeszło i mam fazę na granit

Udanej imprezy
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 21:23, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Przemeblowanie. Nie bić za gołe korzenie. Oj czuję, że oberwę

położenie kulek zupełnie przypadkowa. Jutro się nas tym zastanowię.

Teraz widać, że moje kulki nie są prawdziwymi kulkami Niedociągnięcia były ukryte przez wiklinę...
...Matko, że ja to pokazuję







____________________
Aga - Mała eLeczka
nicol21 20:54, 20 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Fajnie te maluchy z korzeniami na wierzchu wyglądają. W sumie możesz sobie je poukładać do woli. Będzie ślicznie!

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
bleebla 21:22, 20 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
nicol21 napisał(a)
Fajnie te maluchy z korzeniami na wierzchu wyglądają. W sumie możesz sobie je poukładać do woli. Będzie ślicznie!



Z tym do woli będę miała największy problem. Za dużo możliwości Jutro wkopiemy.
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies