Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

yolka 19:31, 11 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pola różane niesamowite, ciekawe jaki zapach unosi się w pobliżu, Ja dziś też byłam na zakupach. Miałam kupiić cztery serby, a wyszło jak zwykle . Jestem po robotach , nawet szpadel złamałam. Foty wstawiłam. Pozdrowienia zostawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Zielona 21:56, 11 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
O jaaaaa! Mariolu! Ależ cudne miejsce! Czy każdy Klient jest tam tak obsługiwany, czy cieszysz się specjalnymi względami? To podwójna przyjemność robienie takich zakupów!
...A kwiaty Aus Mary mnie zachwyciły...
paniprzyroda 02:36, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kindzia napisał(a)
O matko!!! Jaka plantacja!!! Można zawrotu głowy dostać!!! Gertruda piękna i polecana na forum.

Pozdrawiam


Kindziu, dobre buty i można biegać wsadzałam nos w każdy kolor i byłam szczęśliwa
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 02:39, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Rench napisał(a)
Fajny ten czosnek, muszę go dołożyć do listy zakupowej

Dobrze że ja nie mam w pobliżu takich szkółek różanych,bo pewno musiałabym dokupić areałów .
Fajne zakupy, ja też red Leonardo sobie sprawiłam



Rench, zachciewajki skutecznie studził eM I jeżdżę tam rzadko, aby licha nie kusić, bo są jeszcze inne roślinki
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 02:42, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
popcarol napisał(a)
Wow, super! ja nie jadę nawet w stron Łasku i Łopatek, bo z pustymi rękoma bym nie wróciła


Karolinko, rozumiem ból Do Łasku pojechałam po buki, a wróciłam również z cisami Ale nowy zaczyna niebezpiecznie pęcznieć
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 02:49, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mala_Mi napisał(a)
Ależ u Ciebie sie dzieje.. bez doktoratu nie rozgryzę wszystkiego. Ale na doktorat szkoda czasu.. gonie do ogrodu, bo w przyszłym tygodniu nie będzie czasu.. a u mnie lato Tylko jak zabrać sie do tego przesadzania.. masakra...


Aniu, na doktorat szkoda czasu, ogród wzywa, jak zawsze o tej porze Przesadzałam, sadziłam, przenosiłam i ja dzisiaj... padłam w okolicach 21 i teraz jestem wyspana, buu
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 02:59, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdzia napisał(a)
Nakupiłas sobie prezentów jak na gwiazdkę. Gorzej bedzie z sadzeniem , co niektórzy pisza ze wyglądają jak po walce z kotem.Miłej niedzieli.


Bogdziu, wyglądam gorzej, jak po walce ze stadem kotów Ręce podrapane do łokci, ciepło było, a rękawiczki krótkie, kiedyś Gabiela podawała link do długich rękawic, nawet chciałam kupić, ale mają za duże rozmiary. Kolce wyjmowałam przed chwilą i na dodatek złamałam mój wąski szpadel od samego rana;( Zostało mi do przesadzenia jeszcze troszkę róż, Bonic nie posadziłam, bo mi je zarekwirowano, muszę jechać po nie jeszcze raz.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 03:01, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
yolka napisał(a)
Pola różane niesamowite, ciekawe jaki zapach unosi się w pobliżu, Ja dziś też byłam na zakupach. Miałam kupiić cztery serby, a wyszło jak zwykle . Jestem po robotach , nawet szpadel złamałam. Foty wstawiłam. Pozdrowienia zostawiam


Byłam, widziałam szpadel też złamałam, ale mój ma niejsze gabaryty niż Twój Zapach o tej porze roku jest słabo wyczuwalny, trzeba wsadzić nos w kwiaty, czego nie omieszkałam zrobić
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 03:15, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zielona napisał(a)
O jaaaaa! Mariolu! Ależ cudne miejsce! Czy każdy Klient jest tam tak obsługiwany, czy cieszysz się specjalnymi względami? To podwójna przyjemność robienie takich zakupów!
...A kwiaty Aus Mary mnie zachwyciły...


Zielona, Aus Mary pachnie cudnie i to zapach chyba spowodował, że się na nią zdecydowałam. Posadziłam blisko miejsca, w którym planuję siedzisko w przyszłości Można jej płatki wykorzystywać również do konfitur i nalewek
Róże z tej plantacji są sprzedawane w ilościach hurtowych, ale czasem robią wyjątki
Druga część szkółki to iglaki i liściaste, i tam można buszować do woli
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 03:40, 12 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Skoro o różach... New Dawn przerosła leszczynowe dwumetrowe podpórki i długie baty zahaczyły o brzozę, śmieci, ale jak pięknie jeszcze kwitnie


zrobione rankiem, zanim zgubi resztę liści

nadal tłoczą trytomy


Miłej niedzieli dla zaglądających

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies