Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

viva 20:48, 04 sie 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Dorotko, miłego wypoczynku Ci życzę. Należy Ci się po tych trudach ogrodowania. Ja przyznaję Ci jeszcze medal za utrzymanie w tak dobrym stanie Twojego ogrodu w czasie tegorocznej suszy (trawnik odrośnie). Gdybym mogła podesłałabym jeszcze słoneczko jakie u nas piecze a najchętniej zamieniłabym się z Tobą na pogodę Zazdroszczę zieleni jaką tam pokazujesz.
Teren przy hotelu rzeczywiście bardzo zadbany (odpowiedni przedział cenowy)Nawet jest kolorowa rabata.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Donia72 23:40, 04 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dorota123 napisał(a)


W Sopocie byłam tylko na wycieczce, zobaczyłam przez ogrodzenie piękne otoczenie hotelu i cyknęłam kilka fotek. Nie mieszczę się w tym przedziale cenowym.


Ha Dorotka, ja też widziałam przez ogrodzenie te fajne nasadzenia A w Sopocie byłam wczoraj!
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Dorota123 08:01, 05 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
viva napisał(a)
Dorotko, miłego wypoczynku Ci życzę. Należy Ci się po tych trudach ogrodowania. Ja przyznaję Ci jeszcze medal za utrzymanie w tak dobrym stanie Twojego ogrodu w czasie tegorocznej suszy (trawnik odrośnie). Gdybym mogła podesłałabym jeszcze słoneczko jakie u nas piecze a najchętniej zamieniłabym się z Tobą na pogodę Zazdroszczę zieleni jaką tam pokazujesz.
Teren przy hotelu rzeczywiście bardzo zadbany (odpowiedni przedział cenowy)Nawet jest kolorowa rabata.



Dzięki Helenko Słońca przydało by się tu więcej jestem nad morzem piąty dzień i jeszcze ani razu nie leżakowałam na plaży, za to kurtkę przeciwdeszczową miałam z sobą co dzień. Z zamiany na pogodę chętnie bym skorzystała, deszczu w nasze rejony taż bym chętnie oddała. W kurortach turystycznych zieleń jest zadbana, ja mieszkam na wsi, niestety ogródków nie widać, wszystko przeznaczone pod biznes. Za to plaża niemal pusta, można swobodnie spacerować.
Piękne rabaty spotkałam nie tylko za ogrodzeniem, w ogólnodostępnych miejscach też ogrodnicy się starają.
Pozdrawiam z nad chłodnego i deszczowego Bałtyku.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 08:06, 05 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Donia72 napisał(a)


Ha Dorotka, ja też widziałam przez ogrodzenie te fajne nasadzenia A w Sopocie byłam wczoraj!



No popatrz ja też byłam 3 sierpnia, może przeszłyśmy obok siebie nic o tym nie wiedząc. To był jedyny słoneczny dzień i ja go spędziłam na wycieczce zamiast wylegiwać się na plaży.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Donia72 23:56, 06 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dorota123 napisał(a)



No popatrz ja też byłam 3 sierpnia, może przeszłyśmy obok siebie nic o tym nie wiedząc. To był jedyny słoneczny dzień i ja go spędziłam na wycieczce zamiast wylegiwać się na plaży.


Wszystko możliwe Ja wtedy cały dzień byłam w Sopocie, większość przesiedziałam na molo A w piątek już wróciliśmy do domku
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
yolka 10:28, 07 sie 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Czytam, że masz wakacje w deszczu, czasem niestety tak bywa. Może jeszcze wyjdzie słoneczko,czego Ci życzę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Dorota123 11:27, 07 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Donia72 napisał(a)


Wszystko możliwe Ja wtedy cały dzień byłam w Sopocie, większość przesiedziałam na molo A w piątek już wróciliśmy do domku


Całe wczasy mam koszmarną pogodę, jest zimno, wietrznie i wygląda , że jestem w krainie deszczowców. Jak może co dzień padać deszcz??? no jak ????
U nas w Świętokrzyskim wieczna susza, a tu wszędzie kałuże, bo nie nadąża wsiąkać. Nawet uciec stąd nie ma czym bo wszystko zarezerwowane. Pociąg który rusza z Władysławowa miał wolne miejsca za 3 dni, no więc wzięliśmy, bo autobusy mają jeszcze dłuższe terminy oczekiwania. Z wszelkich wyjazdów wyleczyłam się chyba na długo.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:35, 07 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
yolka napisał(a)
Czytam, że masz wakacje w deszczu, czasem niestety tak bywa. Może jeszcze wyjdzie słoneczko,czego Ci życzę


Dziękuję za życzenia słoneczka, ale już na to nie liczę, jutro w nocy wracamy do domu i cieszymy się z powrotu jak nigdy. Wyobrażasz sobie 9 dni nad morzem i ani jednego zachodu słońca?, ani jeden raz nie leżakowaliśmy nad morzem, a z Władysławowa wracaliśmy kompletnie przemoczeni i przemarznięci, bo ten jeden raz nie wzięliśmy kurtek przeciwdeszczowych. To mój najgorszy urlop na wyjeździe, jednym słowem -porażka.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 12:16, 07 sie 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dziękuję za przepis
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 13:54, 07 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Dorota123 napisał(a)


Dziękuję za życzenia słoneczka, ale już na to nie liczę, jutro w nocy wracamy do domu i cieszymy się z powrotu jak nigdy. Wyobrażasz sobie 9 dni nad morzem i ani jednego zachodu słońca?, ani jeden raz nie leżakowaliśmy nad morzem, a z Władysławowa wracaliśmy kompletnie przemoczeni i przemarznięci, bo ten jeden raz nie wzięliśmy kurtek przeciwdeszczowych. To mój najgorszy urlop na wyjeździe, jednym słowem -porażka.

Współczuję Dorotko takich wczasów A u nas nadal po jednym dniu pochmurnym słońce daje. Upały były okrutne jak walczyliśmy z chodnikami.....mogłaby pogoda jakoś sprawiedliwiej dzielićTeraz chłodno, ale słonecznie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies