Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 12:46, 17 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
bozga napisał(a)
Ozdoby jak zwykle świetne, a ostatnia fotka bardzo słodka


Za miłe słowa dziękuję. Maluszek zawsze mi jakieś zmiany zafunduje i jest przy tym bardzo stanowczy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:53, 17 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Gardener27 napisał(a)
Dekoracje w ogrodzie o każdej porze roku zawsze robią na mnie ogromne wrażenie ale chyba najwięcej uciechy ma z nich ten młody ,,krasnal,,

Wszystko pięknie się prezentuje ale jak patrzę na rośliny które kwitną jesienią to troche mi się przykro robi że trzeba będzie się z tym wszystkim powoli żegnać


Przemku mnie też jest szkoda lata, ale co raz więcej oznak jesieni pojawia się w przyrodzie.
Elementy dekoracyjne w ogródku maluch ciągle przestawia, przed wyjazdem na wczasy schowałam porcelanowe domki - lampiony( żeby ich pod moją nieobecność nie wytłukł wszystkich) i zapomniałam ich wyjąć. Był bardzo zdziwiony, że nie ma ich pod krzakami i ciągle było pytanie "domki gdzie"
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:57, 17 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)

Odpoczywamy przy robocie Relaks psychiczny


Psychicznie można odpocząć podczas prac ogrodniczych też tak uważam, ale fizyczne zmęczenie czasem daje się we znaki i raczej układanie chodnika nie należy do relaksu. Podziwiam waszą energię i zapał.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 13:18, 17 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pergola cudo, ozdoby cieszą mnie też, co to za maluszek u Ciebie...ja urlopu nie miałam wyjazdowego, a i w ogrodzie nie widać postępów, deszczu brak i u mnie.
Pozdrawiam Dorota
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 13:33, 17 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agania napisał(a)
Pergola cudo, ozdoby cieszą mnie też, co to za maluszek u Ciebie...ja urlopu nie miałam wyjazdowego, a i w ogrodzie nie widać postępów, deszczu brak i u mnie.
Pozdrawiam Dorota


Agatko to nasz dwuletni wnuczek, czasem zostawiają go u nas na kilka godzin i wtedy wszystko podporządkowane jest zachciewajkom dziecka.
W tym roku jestem bardzo rozczarowana moim urlopem, na drugi rok trochę lepiej to zorganizuję. Deszczu u nas jak na lekarstwo, a nad morzem kałuże nie nadążały schnąć. Podziwiam Twoje pełne pelargonie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 13:51, 17 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Dorota123 napisał(a)


Psychicznie można odpocząć podczas prac ogrodniczych też tak uważam, ale fizyczne zmęczenie czasem daje się we znaki i raczej układanie chodnika nie należy do relaksu. Podziwiam waszą energię i zapał.
A wiesz jak już na ten chodnik czekałam? Pracę mam siedzącą to ruch wychodzi na zdrowie figurze , bo mam niestety tendencję zajadania problemów Gorzej z eM , ale się przynajmniej wyspał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 23:48, 18 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Chyba przesadzasz z tymi zmianami. Mnie sie podoba. Maluch świetny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 17:50, 20 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
A wiesz jak już na ten chodnik czekałam? Pracę mam siedzącą to ruch wychodzi na zdrowie figurze , bo mam niestety tendencję zajadania problemów Gorzej z eM , ale się przynajmniej wyspał


Ja może nie zajadam problemów, ale łasuch jestem okropny.

Minuta w ustach, godzina w żołądku, a całe życie w biodrach.



Pozdrawiam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 17:59, 20 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bogdzia napisał(a)
Chyba przesadzasz z tymi zmianami. Mnie sie podoba.

Maluch świetny.



Te rabaty muszę poprawić, a jest rabata, która w tej chwili jest w przeróbce to nawet zdjęć nie robię, bo wygląda koszmarnie. Od południa też trochę poprawiłam, myślę, że w przyszłym roku będzie lepiej.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:04, 20 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziś zdjęcia wieczorową porą.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies