Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Donia72 14:28, 07 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No to faktycznie nie ciekawy miałaś urlop my byliśmy w Gdańsku pięć dni i tylko w jeden dzień przelotnie popadało. Życzę Dorotko Ci teraz dużo słoneczko, bo jednak najlepiej odpoczywa się w swoim ogrodzie pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Dorota123 14:50, 07 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)

Współczuję Dorotko takich wczasów A u nas nadal po jednym dniu pochmurnym słońce daje. Upały były okrutne jak walczyliśmy z chodnikami.....mogłaby pogoda jakoś sprawiedliwiej dzielićTeraz chłodno, ale słonecznie.


No cóż nie miałam szczęścia w tym roku podczas urlopu, te 9 dni uważam jako zmarnowany czas. U Was robota goni robotę, kiedy Wy odpoczywacie. Odkąd jesteś na Ogrodowisku zrobiliście wielki krok do przodu. Tyle zmian i wiele nowych pomysłów zrealizowanych.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:56, 07 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Donia72 napisał(a)
No to faktycznie nie ciekawy miałaś urlop my byliśmy w Gdańsku pięć dni i tylko w jeden dzień przelotnie popadało. Życzę Dorotko Ci teraz dużo słoneczko, bo jednak najlepiej odpoczywa się w swoim ogrodzie pozdrawiam


W moim miejscu zamieszkania deszcz byłby mile widziany, piaskowa ziemia go sporo potrzebuje. Właśnie mówiłam, że gdybym dźwięk padającego deszczu słyszała u nas, byłby to piękny dźwięk, a tu nie mogę go słuchać. Teraz tak wieje wiatr, że aż trudno jechać rowerem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwk4 19:07, 08 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorotko, już wróciłaś, czy zmagasz się jeszcze z nadmorską pogodą?
Fajny, efektowny ten twój deser
____________________
Ogródek Iwony II
Dorota123 19:24, 10 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwk4 napisał(a)
Dorotko, już wróciłaś, czy zmagasz się jeszcze z nadmorską pogodą?
Fajny, efektowny ten twój deser


Wróciłam już i deszczyk sobie z nad morza przywiozłam, tam był on utrapieniem, ale w domu jest ratunkiem dla moich roślin. Pada drobniutki deszczyk taki równy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:02, 15 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Trawka dostała trochę deszczu i zaczyna się zielenić. W ogródku teraz mało kwitnie i ogólnie szykują się zmiany. Zdjęć narobiłam, ale ogólny widok rabat nie podoba mi się.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:42, 15 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208



Nawet dziecko stwierdza, że potrzebne są zmiany.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
bozga 22:57, 15 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Ozdoby jak zwykle świetne, a ostatnia fotka bardzo słodka
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Gardener27 21:04, 16 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dekoracje w ogrodzie o każdej porze roku zawsze robią na mnie ogromne wrażenie ale chyba najwięcej uciechy ma z nich ten młody ,,krasnal,,

Wszystko pięknie się prezentuje ale jak patrzę na rośliny które kwitną jesienią to troche mi się przykro robi że trzeba będzie się z tym wszystkim powoli żegnać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:50, 16 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Dorota123 napisał(a)


No cóż nie miałam szczęścia w tym roku podczas urlopu, te 9 dni uważam jako zmarnowany czas. U Was robota goni robotę, kiedy Wy odpoczywacie. Odkąd jesteś na Ogrodowisku zrobiliście wielki krok do przodu. Tyle zmian i wiele nowych pomysłów zrealizowanych.

Odpoczywamy przy robocie Relaks psychiczny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies