Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o ogrodowym zaciszu...

aniaib 20:15, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
e tam nie miałem o niczym pojęcia kiedyś jako nastolatek zamknąłem sie przed ludźmi w takim ogródku przed blokiem i tam spędzałem wolny czas i ze sasiadamimwiedzielimze nie mam kasy i dawali mi rośliny żebym miał co hodować ja jestem dzieckiem blokowiska zawsze chciałem mieć swój ogrod hi hi hi i zwierzęta ale mogę mieć tylko kury bo na resztę trzody nima miejsca hi hi hi

o rany, coś Ty? chciałbyś być takim farmerem na większą skalę? świnki, krówki i te sprawy? ) szok! mój mąż też zawsze mówi, że on całe życie marzył, żeby zostać farmerem, ale u niego to była trochę inna wizja - piękna pogoda a on w super wypasionym traktorze i sobie jeździ w spokoju dlatego jak tu zamieszkaliśmy, to sobie zamarzył, że taką wypasioną kosiarkę do trawy sobie kupi i będzie jeździł - a ja mu tu chcę trawnik zmniejszać i rabatki zakładać
a jeśli jesteś dzieckiem blokowiska, to tym bardziej szacun, że się tak w ogród wkręciłeś i takie masz efekty. To rzadko spotykane u"miastowych"
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 20:17, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
Tu na wiosnę


super, bardzo ci dziękuję jakie równiuteńkie ) hi hi
z rysunkiem będzie problem, bo mało dokładna jestem, ale jest dobrze - zrobiłam zdjęcia reszty ogrodu! tylko z publikacją muszę się do 22 wstrzymać, bo to będą obrazki tylko dla ludzi o mocnych nerwach
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
dominika_rew 20:27, 08 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
hehe, chyba padnę z wrażenia jak Ania coś narysuje! ale równocześnie nie mogę się tego doczekać
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
aniaib 20:29, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
magdalena_brzezinska napisał(a)
ogród zapowiada się fajnie, zaznaczam i będę zaglądać miło będzie zimową porą pooglądać nowe ogrody

gdyby był taki, jaki chciałabym, żeby był... och, och... zapraszam częściej, może uda się coś pozytywnego zdziałać
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 20:30, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dominika_rew napisał(a)
hehe, chyba padnę z wrażenia jak Ania coś narysuje! ale równocześnie nie mogę się tego doczekać

och ty niedowiarku jeszcze cię zaskoczę, zobaczysz!
zaangażuję w rysowanie kuzynki!
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
dominika_rew 20:45, 08 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
aniaib napisał(a)

och ty niedowiarku jeszcze cię zaskoczę, zobaczysz!
zaangażuję w rysowanie kuzynki!


ustalimy jakąś konkretną stawkę od rabatki czy od godziny?
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Kondzio 20:46, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)

o rany, coś Ty? chciałbyś być takim farmerem na większą skalę? świnki, krówki i te sprawy? ) szok! mój mąż też zawsze mówi, że on całe życie marzył, żeby zostać farmerem, ale u niego to była trochę inna wizja - piękna pogoda a on w super wypasionym traktorze i sobie jeździ w spokoju dlatego jak tu zamieszkaliśmy, to sobie zamarzył, że taką wypasioną kosiarkę do trawy sobie kupi i będzie jeździł - a ja mu tu chcę trawnik zmniejszać i rabatki zakładać
a jeśli jesteś dzieckiem blokowiska, to tym bardziej szacun, że się tak w ogród wkręciłeś i takie masz efekty. To rzadko spotykane u"miastowych"
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 20:47, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dominika_rew napisał(a)


ustalimy jakąś konkretną stawkę od rabatki czy od godziny?

no coś ty, a ja myślałam, że w ramach praktyk
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 20:48, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ciekawy jestem rysunków i zdjeć hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:48, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Różyczka na zachętę hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies