Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 14:23, 26 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Johanka77 14:44, 26 mar 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Przemku, dziękujemy! U nas dzień miły, bo wyjątkowo dziś słonko w północnej Polsce i biegamy na krótki rękaw przy wysiłku
Bardzo ładnie masz pomimo braku pogody. Kolor na zdjęciach aż iskrzy!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gardener27 15:08, 26 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Asiu Cała przyjemność po mojej stronie Pogoda i u mnie chyba się poprawia, pierwsze promienie słońca przedzierają się przez gęste chmury. Na krótki rękaw jeszcze za wcześnie ale na leżaku już można się wyciągnąć. Pozdrawiam.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:08, 26 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Prawie bym zapomniał wspomnieć o moich nowych przyjaciołach. Wyjazd na Gardenię zaowocował nowymi znajomościami, w zeszłym tygodniu przyszły a dziś trafiły już do ogrodu.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pawel_snopek 15:25, 26 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Ten czarny kot jest super jeżeli mogę to poproszę o namiary gdzie można kupić takie perełki
____________________
Paweł - Ogród pod górą
frezja 15:42, 26 mar 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Przemku, tylko takie znajomości ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
AsiaK_Z 16:50, 26 mar 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Przemku dzięki za te zdjęcia oko nacieszyłam. U mnie słońca mnóstwo, podeślę Ci trochę, chcesz?
Jeżeli faktycznie ten warzywnik sam obrabiasz, to ja nie jestem zorganizowana wcale raczej musiałabym się zwolnić z pracy
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Flower1 17:56, 26 mar 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Gardener27 napisał(a)
Pojawiły się nowe bratki w drewnianych skrzyniach, białe kuleczki gdyby ktoś pytał to nawóz.



Tulipany w donicach coraz większe ...



a te w gruncie jeszcze w powijakach ...




Witaj Przemuś! z niecierpliwością czekam na sezon w Twoim pięknym ogrodzie.Jaki kolor tulipanów w donicach w tym roku? Ja się zdecyduje chyba na białe surfinie w tym roku, co roku się zarzekam, że skończę z tymi surfiniami i potem znowu to samo


____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Gardener27 18:11, 26 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Paweł Namiary już masz, ciekawy jestem na co się skusisz ? Sklep ofertę ma interesującą.

Ewa Podróże wzbogacają. Towarzystwo na Gardenii było wyśmienite, poznałem wiele nowych osób i spotkałem się po raz kolejny z tymi których już znałem. Wystawcy oferowali szeroki zakres asortymentu, czego nie można było kupić na miejscu odsyłani byliśmy do lokalnych sklepów lub tych online i właśnie w ten sposób zamówiłem metalowe ozdoby. Z Poznania przywiozłem jedynie nóż do darni.

Asiu Słońce przyszło i do mnie, dzięki, działasz błyskawicznie
Ogród warzywny jak i cała reszta to dzieło jedynie moich rąk, pomocników chętnych brak.

Madzia Witam serdecznie w nowym sezonie Tulipany w donicach będą głównie pomarańczowe i białe.
Piękne masz surfinie więc z nich nie rezygnuj, u mnie w tym roku też będą obok ławek.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kacha123 18:35, 26 mar 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Nowe nabytki piękne! I donice, jak zwykle, cudne! Ciekawe, czym nas zaskoczysz w warzywniku?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies