Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

marta_d 10:22, 24 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Sebek napisał(a)
Czy ja jestem w wątku ogrodnika? Dziewczyny leżą, Ty miałeś jakieś pod sobą i jeszcze jakieś kary cielesne Ci wymierzają.... Na szczęście kilka stron wcześniej wypatrzyłem genialne dekoracje jesienne, więc trafiłem dobrze


oczywiście, że w wątku ogrodnika a myślałeś inaczej ? tyle zdjęć tego pięknego ogrodu a Ty miałeś jeszcze jakieś wątpliwości?!?! Być może w innym byłeś wesoły i z dystansem człowiek to element humorystyczny w wątku jak najbardziej wskazany
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 11:54, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mala_Mi napisał(a)


Wszystkie cie biją, a teraz chyba Ty mnie zbijesz... a reszta pomoże.
Piękne latarenki i piękne chryzantemy (które uwielbiam).. ale jak popatrzyłam na focie to mi sie coś skojarzyło..... może to te malunki na latarenkach... sorki. Takie pierwsze skojarzenie...

Prymulki masz piękne.. u mnie strajkują i kiepsko rosną.

A tak swoją drogą to już u Ciebie dawno temu na początku zaglądałam.. .. dziś przejrzałam coś na początku


Sorki za skojarzenie.. uciekam ... bo przemocy nie lubię i lania też nei chcę dostać, może się wywinę


Tyłek mi sprały że do dzisiaj siedzieć nie mogę Hehehee Ja kobiet nie biję nawet kwiatkiem ... więc możesz czuć się bezpieczna

Też bardzo lubię chryzantemy O tej porze koku rozświetlają kolorami ogród Parę lat wcześniej miałem 60 sztuk poukładanych w całym ogrodzie z własnej hodowli .... teraz na wszystko brakuje czasu i muszę kupować

Kurczę .... ale co nie tak z tymi lampami ? Mi się podobają

Prymule należą do rodziny belarina i maja pełne kwiaty dlatego trochę inne od naszym rodzimych Powtarzają kwitnienie i nawet teraz maja kwiaty które subtelnie pachną

Też bywam u Ciebie bo piękny ogród posiadasz z ogromna ilością roślin Okiełznanie takiej powierzchni jest wyzwaniem a gdzie okiem nie sięgnął to wszędzie porządek Gratuluję efektu

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:56, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mala_Mi napisał(a)
Poszedł spać.. to może lania nie będzie


Kota nie ma to myszy .....
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 12:01, 24 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Gardener27 napisał(a)


Kota nie ma to myszy .....


...robią imprezkę

U mnie słoneczna pogoda od samego rana (wstałam o 10.00)
Za oknem 6'C w cieniu, więc nawet ciepło
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 12:05, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Sebek napisał(a)
Czy ja jestem w wątku ogrodnika? Dziewczyny leżą, Ty miałeś jakieś pod sobą i jeszcze jakieś kary cielesne Ci wymierzają.... Na szczęście kilka stron wcześniej wypatrzyłem genialne dekoracje jesienne, więc trafiłem dobrze


Tak ...bardzo dobrze trafiłeś U mnie pogaduchy na różne tematy z dużą ilością poczucia humoru i dystansu do siebie

Ratujesz mój honor chwaląc dekoracje jesienne bo Ania mi tu przepierduje o jakiś skojarzeniach

Dziękuję za wizytę i pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 12:08, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Turzyca morrowa ale jaka ? Ice dance, Silver scepter, Variegata

Przemku, nie wiem Na doniczce tylko tyle napisali
Muszę doczytać, porównać zdjęcia z okazem, może do tego dojdę jaka

Dzięki za linki, chętnie poczytam


Kocham takie sytuacje gdzie producent nie podaje pełnej nazwy albo pisze ogólnikowo Najlepiej zrób zdjęcie to może dojdziemy do tego czym ta morrowa jest

Miłej lektury
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 12:10, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
O kukułka! Ile mam stron do nadrobienia!
Pozdrawiam


Siedzę w domu na L4 więc czas mam na rozmowy Oglądaj zdjęcia głupot nie czytaj Hehehe


Odpozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 12:16, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)


każdy zdrowy doktor lubi takie takie zabawy hihih



Pani doktor wygląda na bardzo zdrowa ... ale męża już posiada i też Pan doktor do którego czasem zdarzy mi się iść więc może nie będę ryzykował
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 12:18, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)


oczywiście, że w wątku ogrodnika a myślałeś inaczej ? tyle zdjęć tego pięknego ogrodu a Ty miałeś jeszcze jakieś wątpliwości?!?! Być może w innym byłeś wesoły i z dystansem człowiek to element humorystyczny w wątku jak najbardziej wskazany



Hahaha .... swój pozna swego

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 12:18, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)


...robią imprezkę

U mnie słoneczna pogoda od samego rana (wstałam o 10.00)
Za oknem 6'C w cieniu, więc nawet ciepło


.... będzie zabawa, będzie się działo

U mnie też teraz wyszło słonko ale ja do porannych skowronków nie należę wiec nie wiem jak było wcześniej Przed chwilą byłem w sklepie po bułki na śniadanie to samochód pokazywał mi 0 stopni i faktycznie jest bardzo zimno
Zauważyłem że jedna skrzynka mi odpadła z płotu i zakupiłem nowe uchwyty bo kwiaty się jeszcze dobrze trzymają wiec niech jeszcze cieszą oko Jak zrobi się cieplej to wyskoczę na chwilę i zmontuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies