Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Juzia 18:56, 01 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
Jagodaa napisał(a)
Nie mam jeszcze bukszpanów. Uprzedziłam Panią ze sklepu, że wpłata będzie po weekendzie, bo muszę pod nie przygotować rabatę. Dziś wsadziłam w końcu rozchodniki, przy okazji podzieliłam je i muszę opryskać na mszyce i kulki Danica na nową rabatę.

Śmiejecie się ze mnie, że z poziomicą latam , a tu jak by to bez niej wyglądało? Muszę rabatę porządnie wypoziomować, bo jak zakładam tak długi żywopłot, to teren pod nim musi być równy, a nie ze spadkiem . Trochę się boję, że mi to nie wyjdzie, nie wiem, czy sobie sama poradzę....


peeMa wykorzystaj
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Jagodaa 19:07, 01 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
PM walczy z malowaniem , a ja, tak jak mówiłam, wolę sama dopóki mogę . Mam pewien pomysł, jak ten poziom chwycić .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
aga_szsz 20:04, 01 maj 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jagoda, możesz dać mi namiary na Amazony??
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Juzia 20:07, 01 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
Też poproszę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agam 22:02, 01 maj 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
To ja też poproszę bo moje frosted mnie wnerwiaja
Z poziomica też latam, sąsiedzi ładny ubaw mają
____________________
Aga i Ogródek Agam
Zeta 22:04, 01 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ja też latałam z miarką hahahah i poziomicą ale u mnie ogrod rządzi się swoimi prawami ......różnica poziomów ogromna sadzę jak leci......żywopłot pnie się w górę
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Jagodaa 08:08, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Namiary na Amazony rozesłane . Mam nadzieję, że dla wszystkich wystarczy , no i że będą ładnie rosnąć.

Agam, nie wiem co Ty chcesz od swoich FC, takie masz ładne te sadzonki, może daj im jeszcze szansę, tak, jak ja dałam swoim horti pseudo Silver Dollar i teraz to one są najbardziej zagęszczone .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 08:16, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zeta napisał(a)
Ja też latałam z miarką hahahah i poziomicą ale u mnie ogrod rządzi się swoimi prawami ......różnica poziomów ogromna sadzę jak leci......żywopłot pnie się w górę


Zetko, ale u Ciebie te różnice ze wszystkim współgrają i tworzą fajny, niepowtarzalny klimat Lubię oglądać sobie Twoje widoczki ogrodowe .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 08:23, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Kontynuacja prac na rabacie berberysowej. Danica wydaje się niekształtna i nierówna. Pewnie to wina tego, że kulki były sprasowane przy składowaniu w szkółce. Czy jeszcze w tym roku powinnam je ciąć?

Zaczęłam też kombinować z wyznaczeniem miejsca pod żywopłot bukszpanowy (grubszy sznurek).





Do zdjęć się nie przyłożyłam, byłam już zmęczona .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Agnieszka_B 08:32, 02 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Jagoda pozdrawiam . Pod twoim wpływem ponownie zaczynam rozważać zakup daniki.
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies